Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat az...

Hogyan szerezzek barátokat az osztályomon belül?

Figyelt kérdés
2 nap múlva kezdődik a második évem gimiben, és 1 olyan új barátom sincs akivel a nyár során 1 szót is váltottam volna. ( van 1 legjobb barátnőm ált. isk.ből, de ő sajna másik suliba ment és neki bejött az élet, csupa barát, fiu barát amit akarsz) Lány vagyok, nem egy lúzer (mármint szerintem normális vagyok) magabiztosságom mondjuk nincs és a beszélőkém sem valami jó, de egy év alatt nem tudtam egy emberrel sem jobban összejönni... :/ szerintetek mit csináljak? az a legnagyobb gondom, hogy én nem vagyok az a bulizós tipus, és az osztályból szinte mindenki minden hétvégén tudatlanságig leissza magát. Hát én ebből köszönöm nem kérek... Aki tapasztalt ilyen magán nagyon szívesen meghallgatom

2013. aug. 28. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg gondolkodtam olyanon is h sulit váltok, de talán lehet az még rosszabb lenne... nem tudom
2013. aug. 28. 22:49
 2/4 JimmyJordan ***** válasza:

Ha az osztálytársaid iszákosak, valószínűleg nem lenne bölcs dolog keresni a társaságukat. Ha jól értelmeztem, azt írtad hogy nem mindenki ilyen. Na és a maradék milyen?

Szerinted hozzád illőek? (mint barátok)

Tedd fel magadnak a kérdést:

Milyen hatással lesz rám, akivel barátkozom?

2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anders válasza:
Kezd utánozni a többieket, előbb utóbb megszokod
2013. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hova és milyen suliba jársz? mert ha ezt elmondod lehet tudok kicsit segíteni:)
2013. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!