Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen szinte minden lány?

Miért ilyen szinte minden lány?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom,hogy jóban vagyok egy csomó lánnyal de amint feltűnik a képben egy fiú le se szar.Például: gólyatábor előtt már ismertem nagyjából az egyik csajt,ott még jobban jóban lettünk,aztán összeismerkedtünk a fiúkkal. Eddig semmi gond sincs,de valahányszor velük voltunk,le se szart. Akartam tőle valamit kérdezni vagy bármit mondani,és mint ha a falnak mondanám. És az összes lány ismerősöm ilyen. És ez engem iszonyatosan idegesít. Mert nem azt mondom,hogy végig velem foglalkozzon,de legalább arra a két mondatra válaszoljon.Lehet velem van a gond,én nem látom jól.De én nem vagyok ilyen. Egyedül a legjobb barátnőim nem ilyenek,mert velük már beszéltünk is erről. De a többieket hiába kérem meg,ugyanúgy semmi. 14/L

2013. aug. 31. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán, mert ebben a korban jobban érdeklik őket a fiúk, mint te. Valahogy úgy vannak vele, hogy ha választani kéne... És persze nem választhatnak, mert még nincs meg a tapasztalatuk. És főleg, nem minden ember egyforma. Továbbá vannak korok és vannak pillanatok, amikor ez embert más érdekli. És ha ezt nem veszi észre valaki, akkor észrevetetik vele.
2013. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehat en nem veszem eszre hogy mindenki leszar,es igy vetetik eszre.. Kossz:)
2013. szept. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!