Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek a suliban népszerű...

Hogy legyek a suliban népszerű? és Van egy lány az osztályban aki bandát alakított minket kiszorítottak, és a fiúk csúfolnak, és rosszban vagyunk a bandásokkal?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok kérlek segítsetek.és kitűtő mindenből
2011. dec. 22. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez általános iskolai betegség hogy: aki pl kitűnő mindenből,vagy kövér, vagy nem menő cuccokban jár...azt csúfolni kell.

Nálunk is ez volt,pedig én 90-98között jártam.

Én azt javaslom hogy próbálj meg te is beilleszkedni egy másik hozzád illő "bandába" vagy hozz létre egyet.

Legyen egy baráti köröd,ha többen vagytok megóvjátok egymást.

Remélem segít.

Üdv

2011. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok velük. Csináld azt amit az első írt. :) Nálunk is volt egy ilyen ellen társasága a "rosszaknak", és most sokkal jobb barátok, mint azok akik csak szemétkedtek másokkal.
2011. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettetek
2011. dec. 23. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azzal sztem nincs baj hogy kitünő vagy mert igy esélyed vn majd jó gimibe menni majd késöbb nagy esélyed lesz egy erős egyetemre menni mig ők majd süllyesztőbe kerülnek és nem tudnak mit kezdeni az életükkel mert olyanokkal törödtek egész életükbe hogy másokat bántsanak mert nem olyan "tökéletes pláza p*csák" mint ők
2011. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont! ezt akartam írni
2012. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sose akarj olyan lenni mint ők! Törj felfelé, koncentrálj a tanulásra! Te elérhetsz sok mindent az életbe ha hajtasz érte ő meg ott fog kuncsorogni szakmunkással a kezébe! Ilyen bandázgatást a pláz@ pi....ák!Úgyis csak lehúznának színvonalba!Nem szabad hagyni!Legyen a szemed előtt te viheted még valamire majd az életbe ő meg nem:) A menőséggel nem lehet jó állásokat kifogni meg stb...
2012. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyen bandázgatást a pláz@ pi....ák szoktak!* szoktak lemaradt
2012. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!