Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért? Hogyan? Mégegy kérdés:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Hogyan? Mégegy kérdés: hogy legyek népszerű az osztályban? A fiúk körében?

Figyelt kérdés

Velem van a baj ha ( most lettem a napokban 17 ), és eddig még soha nem volt barátom, nem is igen gondolkodtam ezen? Ha van az osztályban egy fiú akivel tavaly félévtől ( mintha ) egyre többet beszéltünk volna ( amúgy aranyos, meg ő az az osztályban aki tud normális is lenni ), s neki hogy "jelezzem" ( esetleg ) h bejön? Meg van egy másik fiú ( most 20éves ), akivel kb január óta beszélünk facebook-on, egészen normális, meg kedves is ( igaz, így kinézetre nem az akit szívtiprónak neveznénk ), viszont tényleg jókat lehet vele beszélgetni; eddig felsem merült, hogy találkozzunk-e, de nem rég mondta, h szívesen találkozna velem. Melyik?

Mégegy kérdés: hogy legyek népszerű az osztályban? A fiúk körében? ( közben nem akarok egy ribi lenni, mert az nem az én stílusom. ). Aránylag visszahúzódobb vagyok ( föleg az elején ), hol kedves, hol "kimondom a véleményemet" [link] Akamaihd. Net/hphotos-ak-prn1/1013941_558527724203535_956198515_n. Jpg ( ez itt én lennék )


2013. aug. 15. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

rólad ő jutott az eszembe:

[link]

2013. aug. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne itten rinyáljál haver... A kérdést meg nem olvastam el, mert ne írj már ilyen sokat, mert fáradtak vagyunk. Legyél király, mint en és nem lesz para
2013. aug. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha annyira arra törekedsz, hogy népszerű legyél, akkor nem fog összejönni :/


Amúgy nekem nem hozza be a képet

2013. aug. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!