Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell kiírogatni-a...

Miért kell kiírogatni-a mindenkinek a magán életét facebook-ra és fárasztó élet fondorlatait, amik érdekesebbnek tűnnek ha magukban tartsák?

Figyelt kérdés
a magánélet kiteregetésével nem olyan baj, mikor valaki panaszkodik magáról, vigasztalást várva, de annyi embernél látni az ilyen mű "bölcsességeket", arról, hogy "az igazi nő, olyan aki..", vagy megosszák, mintha nem magukra utalnának vele, hanem látszik, hogy azzal "szabályozzák maguk", mintha párkapcsolatra, vagy hasonlókra "edzenének", de ez a "világnak" kiteregetve olyan érzést kelt, mintha üresek lennének.
2013. febr. 18. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

kicsit elszédültem, mire végigolvastalak


téged miért irritál a kérdésedben felvetett jelenség?


érdekelne a lelki gyökere

2013. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
válaszolnék, de félek, hogy továbbra is elszédülsz :)) bocsi a zavaros fogalmazásért, sokszor átfogalmaztam miközben kiírtam, talán a lelki gyökere az, hogy unatkoztam. meg, hogy én nem vagyok ilyen, sőt ellentéte.
2013. febr. 18. 13:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok cselekedetünkkel a külvilág felé pozitív képet kívánunk közvetíteni magunkról (munkáltatóknak, munkatársaknak, barátoknak, partnerjelölteknek).
2013. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy közeli ismerősös csoportot, ahová begyűjtöttem a "normálisabb" emberkéket, mivel engem is zavart a sok életbölcsesség, Coelho, meg amit említettél, "az igazi nő, barát olyan...".

De amúgy ha simán a "falra klikkelek", ilyenek jönnek ki:

"húúú csirkepöri"

"lilácskában ázik a falam, lila élet"

"nem a lájkra utazom, de..."

"jujdejóó ez egy szuper nap volt, köszönöm Istenkém"

"annyira jól érzem magam"


:D


Volt egy ex-haverom, az meg 10 percenként megosztott valami nagyon ócska poénosnak szánt képet, és mindig lájkolta magát. Érdekes, hogy ő törölt az ismerősei közül engem, mert állítása szerint idegesítette a profilképem.:D

Egy sima portréfotó, egy olyan embert, aki a gagyi hülyeségével elárasztott mindent.

2013. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:))

Nem tudom, ha valaki számomra igazi nő/férfi, azt felismerem én magam, nem kell ilyesmiket kiírogasson:D #4- igaz, vannak nagyobb hülyeségek is, nagy az "isten állatkertje", és ez nem érdekel, de normálisabb emberektől fura. Amiket kiírnak "jellemekről", sokkal érdekesebb átélve és meggyőzően megtenni, kiszámíthatatlanul, így inkább az ember jellemének ítélném :-?

2013. febr. 18. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem kötelező kiírni.
2013. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
olvasni sem:D
2013. febr. 18. 13:48
 8/13 anonim ***** válasza:
engem is nagyon idegesítenek, főleg, amikor megosztanak egy giccses képet egy semmitmondó idézettel. miért érzik magukat ettől bölcsebbnek? inkább butábbnak tűnnek szerintem. de sebaj, pár kattintással el lehet érni, hogy ne jelenjenek meg a kiírásaik.
2013. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 QueenRavenna ***** válasza:
A like-vadászat miatt.
2013. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyszerű a válasz,haláttad a Social Network című filmet, eredetileg is amolyan napló félének szánták, úgyhogy mindaz aki azt állítja a facebook nem egy napló az nem túl informált(vagy engem informáltak félre.:D)
2013. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!