Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a biztonságosabb város...

Melyik a biztonságosabb város Budapest vagy New York?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát lassan már nem lehet eldönteni..,gondolom nem véletlen tetted fel pont e kérdést!Ahogy romlik az emberek és az ország életszinvonala,egyre nagyobb a bünőzés,lopás,rablás,betörés...
2009. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én sem tudom eldönteni
2009. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
23%
New York tudtommal a világ egyik legbiztonságosabb városa...
2009. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A New yorki rendőrség szerintem hatékonyabb

mint a Magyar

2009. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Áhh. Budapest egyértelműen, meg tisztább is.
2009. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 treffhetes válasza:
100%
szerintem nem nagyon lehet összehasonlítani,mivel NY. nagyváros, rengeteg negyeddel és biztonság szempontjából pl. a felső tízezer lakóhelyét nem lehet összemérni a legszegényebb gettóval.szóval ott is vannak jobb meg rosszabb részek,mint ahogy Bp.-en is.
2009. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
New York iszonyú nagy, aki általánosságban beszél róla az nem ismeri eléggé. De szerintem new yorkban több veszélyes rész van mint Budapesten, bár ugye nagyobb is.. Szóval nehéz kérdés. De mondjuk Budapesten még (kop-kop) semmimet sem lopták el, és meg se támadtak.. Szóval ez egy jó pont. Bár nem is nagyon megyek este az utcára
2010. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

New York...

dílerek, drogosok, maffia, a világ össze részéről mennek oda emberek, már nem is (ős) amerikaiak lakják. az egészségügyet szószerint lesz*rják, Romániában nem lehet olyan, amilyet ott megengednek.

rendőrök.. pff.

mit érnek azok??

mert amerika??

szánalmas

2010. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEW york milliószor biztonságosabb én már volta ott egyszer és ...elvesztem 15 voltam és 2 óra alatt emglettem a rendőrök angyon harékonyak és egy bűnözővel sem találkoztam (hálisten), bp-n meg már raboltak ki...
2010. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!