Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Megkeresett a facebookon egy Afrikai lány, hogy küldjek neki pénzt mert árva a szülei meghaltak a háborúban.

Figyelt kérdés

Angolul írta a levelet csak én lefodítottama google fordítóval és nem nagyon értem mit szeretne.Pénzt mert én sem élek fényesen de ha tényleg így él talán megpróbálnék neki segíteni.


Helló Drága egy ,

Én írom ezt a levelet , hogy Önt, kellő tisztelettel a bizalom és az emberiség , kérem , hogy gyakorolja egy kis türelem , és olvassa el a levelet. Úgy érzem, egészen biztos foglalkozik veled ebben a fontos kérdésben i miután olvassa el a figyelemre méltó profilját, mielőtt kapcsolatba lépne Önnel today.Honestly írom ezt a levelet Önnek fájdalom, könny és bánat a szívemből , én is nagyon szeretem , hogy egy jó kapcsolat van, úgy döntöttem, hogy Önnel a kapcsolatot sürgető szükségessége miatt az én situation.My nevem ***** , én egy lány 24 éves vagyok, a szudáni Afrikában , de jelenleg él a katolikus egyház árvaház HOME DAKAR eredményeként az , amit vívtak az országomban . én vagyok az egyetlen gyermeke szüleim . A név az én Atyám Dr. Ramus Albaga , Ő volt az ügyvezető igazgatója a cég kartúmi finomítóban co. kft . ) honlapján . [link] a kartúmi ( Szudán fővárosa ) . Nagyon szeretlek , és szeretném , hogy találkoztunk egyszer , ha tetszeni fog mozognak velem, mint én vagyok most a árva és nincs semmilyen rokonaim most ki tudok menni , mint az összes rokonaim elszaladt a közepén a háború , elvesztettem a szüleim a háború alatt az országban, a lázadók megtámadták a haza a közép- és az éjszakai megölte az apámat és az én anyám , és állítsa be a ház lángokban állt, míg éltem az iskolában , elvesztettem mindent, ami köztük az én közeli hozzátartozók a háború alatt. tudtam futott az országban, ahol lakom most a segítségével ENSZ békefenntartó csapat jutott a country.Now én vagyok a Dakar menedékkérő az ENSZ magas commission.I vágy, hogy jöjjön ki innen miatt oly sok kellemetlen helyzet , hogy én találtam magam ezen a helyen , én nem kell a szabadságot , hogy segítsünk magam , még enni is nagyon nehéz nekem, mint az általunk használt enni egyszer egy nap, vagyok, mint valaki tartózkodik a börtönben , az éhség és nem , nem tudok vigyázni az én saját, mint lány, én sír minden nap és éjjel , amit én is itt halad át . most van valami, amit szeretnék , hogy hozzák nyilvánosságra, hogy melyik azt fogom szeretni, hogy folyamatosan csak a saját , már a késői apám , s nyilatkozat számla dokumentum egyik vezető bankja , ahol letétbe néhány hatalmas mennyiségű pénzt a nevem, mint a legközelebbi rokon, már felvette a kapcsolatot a bank a közelmúltban , hogy tudja, hogyan érheti el a pénzt annak érdekében , hogy segítse a saját ki innen.

De a bank tanácsolta , hogy nézzek , hogy valaki képviselje , hogy utalja át a pénzt , hogy saját helyzetét , mert a jelenlegi helyzetét , mint a menekült nem teszi lehetővé számukra, hogy közvetlenül hozzám. A tekintetében ezen információt, amit a bank , úgy döntött, hogy elmondja valakinek , hogy ami nekem böjt és az ima egy megbízható személy, aki tud segítsen nekem, hogy utalja át a pénzt a saját pozíció igényel. Drága az egyik ez a fő oka , úgy döntöttem, hogy Önnel a kapcsolatot , miután imádkozom és meggyőződésévé vált, a szívemben , hogy elmondjam ezt . azt fogom szeretni, hogy segítsen nekem, hogy lépjen kapcsolatba a bank , és utalja át a pénzt a személyes számlára úgy, hogy segítsen nekem, és küldje kis pénzt nekem , így tudok használja, és feldolgozza az utazási dokumentumot és csatlakozzon , hogy az országot , és továbbra is az oktatás és a befektetési alap is a jobb élet , én örömmel nyújt Önnek egy 35% százaléka az összes pénzt a segítséget ezen a téren ezt nekem. A pénz kérdéses $ 4.7M ( négymillió hétszázezer dollár) . Még nem mondtam el valaki , hogy létezik az alap , így azt fogom szeretni , hogy tartsd belül a saját , amíg nem jön át . Hívhatja beszélni velem a tábornok tábori telefon , az ember az irodában, egy katolikus atya , a neve atya JOHN MAXWELL , már elmagyarázni a dolgokat kettőnk között , hogy neki, és elfogadja , hogy kap a hívás rajta keresztül , és tud is használni a számítógépet , hogy írjon , hogy mindig , itt van a telefonszám ( 221 772 515 477 ) , minden alkalommal, amikor hívást , mondd meg neki, hogy szeretne beszélni Kristy Albaga Szudánból rész , nem fog meghívnak az irodájába, hogy válaszolni a hívást, amint kap válaszol jelzi érdeklődését az

segített ki ez a helyzet , szükségem van az adatok olyan, mint a

A teljes neve ................

Az otthoni és irodai cím ...........

A Telefonszámok .............

Az életkor és a foglalkozás ..........

ez az információ segít nekem, hogy tájékoztassa a bank , hogy te vagy az egyetlen

hogy én jelöl , valamint a külföldi partner igényt az örökségemet fiókjába , és azt akarom , hogy tudd, én tartotta ezt a titkot , hogy az emberek ebben a táborban helyzet miatt az élet itt Afrikában, az egyetlen személy, aki tud róla , hogy a Reverend, mert ő olyan, mint egy apa nekem adok az információkat a bank , ahol a pénzt letétbe , hogy velük a kapcsolatot e-mail címét és telefonszámát, azonnal tudni, hogy az eljárásokat a transfer.Thanks és Isten áldja meg . remélve, hogy olvassa el tőled együtt a adatait tudva azt több ok


2013. szept. 10. 14:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
te komolyan bedoltel ennek?
2013. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kamu, be ne dőlj. Töröld a mailt a francba
2013. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
És ha igaz?
2013. szept. 10. 14:07
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

És a nagyon szegény afrikai lány ott ül az internet előtt, és pénzt kéreget.

Nagyon csúnya átverés.

2013. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

> És ha igaz?

Nem igaz.

2013. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A tippem, hogy a szegény afrikai kislány valójában egy középkorú férfi ...

Le akarnak csak húzni. Volt már ilyen. Eljátszották, levéllel, e-maillel, stbstb. Ne légy hiszékeny...

2013. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nigériai ajánlat" néven ismert átbaxás..felejtsd el.
2013. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Most,hogy jobban uttána néztem lehet,hogy csaló mert a facebookon kereset meg de ezt az üzenetett nem volt hajlandó csak emailon elküldeni.
2013. szept. 10. 14:26
 9/31 A kérdező kommentje:

Miért vagyok hülye?Mert nyitott a szívem a szegényekfelé?

Te meg gonosz vagy!

2013. szept. 10. 14:38
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kamu, es te ennek bedolsz!? Te jooooo eeeeeg!!
2013. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!