Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Megkeresett a facebookon egy Afrikai lány, hogy küldjek neki pénzt mert árva a szülei meghaltak a háborúban.

Figyelt kérdés

Angolul írta a levelet csak én lefodítottama google fordítóval és nem nagyon értem mit szeretne.Pénzt mert én sem élek fényesen de ha tényleg így él talán megpróbálnék neki segíteni.


Helló Drága egy ,

Én írom ezt a levelet , hogy Önt, kellő tisztelettel a bizalom és az emberiség , kérem , hogy gyakorolja egy kis türelem , és olvassa el a levelet. Úgy érzem, egészen biztos foglalkozik veled ebben a fontos kérdésben i miután olvassa el a figyelemre méltó profilját, mielőtt kapcsolatba lépne Önnel today.Honestly írom ezt a levelet Önnek fájdalom, könny és bánat a szívemből , én is nagyon szeretem , hogy egy jó kapcsolat van, úgy döntöttem, hogy Önnel a kapcsolatot sürgető szükségessége miatt az én situation.My nevem ***** , én egy lány 24 éves vagyok, a szudáni Afrikában , de jelenleg él a katolikus egyház árvaház HOME DAKAR eredményeként az , amit vívtak az országomban . én vagyok az egyetlen gyermeke szüleim . A név az én Atyám Dr. Ramus Albaga , Ő volt az ügyvezető igazgatója a cég kartúmi finomítóban co. kft . ) honlapján . [link] a kartúmi ( Szudán fővárosa ) . Nagyon szeretlek , és szeretném , hogy találkoztunk egyszer , ha tetszeni fog mozognak velem, mint én vagyok most a árva és nincs semmilyen rokonaim most ki tudok menni , mint az összes rokonaim elszaladt a közepén a háború , elvesztettem a szüleim a háború alatt az országban, a lázadók megtámadták a haza a közép- és az éjszakai megölte az apámat és az én anyám , és állítsa be a ház lángokban állt, míg éltem az iskolában , elvesztettem mindent, ami köztük az én közeli hozzátartozók a háború alatt. tudtam futott az országban, ahol lakom most a segítségével ENSZ békefenntartó csapat jutott a country.Now én vagyok a Dakar menedékkérő az ENSZ magas commission.I vágy, hogy jöjjön ki innen miatt oly sok kellemetlen helyzet , hogy én találtam magam ezen a helyen , én nem kell a szabadságot , hogy segítsünk magam , még enni is nagyon nehéz nekem, mint az általunk használt enni egyszer egy nap, vagyok, mint valaki tartózkodik a börtönben , az éhség és nem , nem tudok vigyázni az én saját, mint lány, én sír minden nap és éjjel , amit én is itt halad át . most van valami, amit szeretnék , hogy hozzák nyilvánosságra, hogy melyik azt fogom szeretni, hogy folyamatosan csak a saját , már a késői apám , s nyilatkozat számla dokumentum egyik vezető bankja , ahol letétbe néhány hatalmas mennyiségű pénzt a nevem, mint a legközelebbi rokon, már felvette a kapcsolatot a bank a közelmúltban , hogy tudja, hogyan érheti el a pénzt annak érdekében , hogy segítse a saját ki innen.

De a bank tanácsolta , hogy nézzek , hogy valaki képviselje , hogy utalja át a pénzt , hogy saját helyzetét , mert a jelenlegi helyzetét , mint a menekült nem teszi lehetővé számukra, hogy közvetlenül hozzám. A tekintetében ezen információt, amit a bank , úgy döntött, hogy elmondja valakinek , hogy ami nekem böjt és az ima egy megbízható személy, aki tud segítsen nekem, hogy utalja át a pénzt a saját pozíció igényel. Drága az egyik ez a fő oka , úgy döntöttem, hogy Önnel a kapcsolatot , miután imádkozom és meggyőződésévé vált, a szívemben , hogy elmondjam ezt . azt fogom szeretni, hogy segítsen nekem, hogy lépjen kapcsolatba a bank , és utalja át a pénzt a személyes számlára úgy, hogy segítsen nekem, és küldje kis pénzt nekem , így tudok használja, és feldolgozza az utazási dokumentumot és csatlakozzon , hogy az országot , és továbbra is az oktatás és a befektetési alap is a jobb élet , én örömmel nyújt Önnek egy 35% százaléka az összes pénzt a segítséget ezen a téren ezt nekem. A pénz kérdéses $ 4.7M ( négymillió hétszázezer dollár) . Még nem mondtam el valaki , hogy létezik az alap , így azt fogom szeretni , hogy tartsd belül a saját , amíg nem jön át . Hívhatja beszélni velem a tábornok tábori telefon , az ember az irodában, egy katolikus atya , a neve atya JOHN MAXWELL , már elmagyarázni a dolgokat kettőnk között , hogy neki, és elfogadja , hogy kap a hívás rajta keresztül , és tud is használni a számítógépet , hogy írjon , hogy mindig , itt van a telefonszám ( 221 772 515 477 ) , minden alkalommal, amikor hívást , mondd meg neki, hogy szeretne beszélni Kristy Albaga Szudánból rész , nem fog meghívnak az irodájába, hogy válaszolni a hívást, amint kap válaszol jelzi érdeklődését az

segített ki ez a helyzet , szükségem van az adatok olyan, mint a

A teljes neve ................

Az otthoni és irodai cím ...........

A Telefonszámok .............

Az életkor és a foglalkozás ..........

ez az információ segít nekem, hogy tájékoztassa a bank , hogy te vagy az egyetlen

hogy én jelöl , valamint a külföldi partner igényt az örökségemet fiókjába , és azt akarom , hogy tudd, én tartotta ezt a titkot , hogy az emberek ebben a táborban helyzet miatt az élet itt Afrikában, az egyetlen személy, aki tud róla , hogy a Reverend, mert ő olyan, mint egy apa nekem adok az információkat a bank , ahol a pénzt letétbe , hogy velük a kapcsolatot e-mail címét és telefonszámát, azonnal tudni, hogy az eljárásokat a transfer.Thanks és Isten áldja meg . remélve, hogy olvassa el tőled együtt a adatait tudva azt több ok


2013. szept. 10. 14:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem dőltem be!! Utánna néztem a niéria csalásoknak.
2013. szept. 10. 14:46
 12/31 anonim ***** válasza:
ez a kerdes a bizonyitek hogy bizony bedoltel
2013. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ez a krédés azt bizonyítja,hogy kételkedtem!Ha bedőltem volna már utaltam volna a pénzt.
2013. szept. 10. 15:03
 14/31 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülyeség? Nehogy bedőljél már ennek, mert még én ásom el magamat...
2013. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Eleve hogy lehetne szegény, ha internetre telik neki? Nem az a baj, hogy gondolsz a szegényekre, hanem hogy nem gondolkodsz.
2013. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Már az eljén is gyanús volt bár soha nem hallotam nigériai ilyen fajta csalásról gondoltam megkérdezem itt mit gondoltok róla.Mint írta árvaházban él gondoltam onnan ír.Nem vagyok hülye!
2013. szept. 10. 16:00
 17/31 anonim ***** válasza:
Pancseeeeeeeer: [link]
2013. szept. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként gondolkozz mar: ott az ENSZ, meg mindenféle segélyszervezet, milliárdos sztárok, de nem ezekhez fordul az intézmény vezetője, hanem "szegény kis árvák" random magánembereket zaklatnak neten. Hát persze.
2013. szept. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ezért nem vagyok fent fészbúkon, oda is spammoljanak ilyeneket?
2013. szept. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
Én kértem képet róla, aztán lenyomoztam és tele volt vele a net kéregetéssel.
2013. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!