Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten nyilvános helyen...

Budapesten nyilvános helyen hol van konnektor? (tudom, fura kérdés, olvasd el a kifejtést)

Figyelt kérdés

Kinéztem Apródon egy használt DVD-t, de mielőtt megvenném, ki szeretném próbálni, hogy működik-e. Olyan helyen szeretnék tehát találkozni az eladóval, pl. plázában vagy máshol, ahol van konnektor (elvinném a laptopot, de aksiról sajnos nem működik, csak hálózatról).

Hol van tehát a fővárosban (lehetőleg a pesti oldalon) olyan hely, ahol van nyilvánosan hozzáférhető konnektor? Plázákban van vajon? Vagy gyorsétteremben, vagy valahol?



2013. szept. 13. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a Stadionok metróperonon láttam volna az oszlopok oldalán. De hogy delej is van-e bennük, azt nem tudom.
2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
És ha valamelyikőtök lakásán rendeznétek az üzletet?
2013. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld mekiben. Én is ott szoktam használni a laptopomat elég sokszor.
2013. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:
100%

Mondjuk én lazább vagyok. Odamennék bármelyik boltoshoz, plázába ...akárhol és megkérném, egy percre engedje meg kipróbálni. Kevés esélyt látok, hogy nem engednék meg. Ha nem az első, akkor a másodiknál, de sikerülne.

Szerintem ilyen dologba legtöbben segítenek.

2013. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE BTK A épülete tele van értelmezhetetlen helyeken lévő konnektorokkal, bár nem tudom, mindben van-e áram. :) Ezen kívül is érdemes egyetemi épületekben keresgélni, úgyis szabad a bejárás. Plázákban a világító reklámtáblák mentén nézz körül, ott is jó eséllyel akad.
2013. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer benzinkúton kellett megvárnom az autómentőt, akkor engedték, hogy a telefonomat töltsem a konnektorról. Lehet, neked is megengedik, hogy addig használd az áramot, amíg kipróbáljátok a cuccot.
2013. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

KÖKI-n, pl. a 85-ös megállója melletti fal, nekem egyszer nagyon nagy segítséget nyújtott, tankoltam a telefonomat vagy 15 percig rajta...

Könyvtárak, SZTK-k várói....

2019. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!