Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg fiúk/férfiak! A párotokk...

Meleg fiúk/férfiak! A párotokkal hogy viselkedtek nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
Én is meleg vagyok, de a párommal nem merünk pl kézenfogva sétálni az utcán. A csók szóba sem nagyon jön, max a szájrapuszi, ha nem lát senki. Ti hogy álltok a dologhoz? Nem zavar nagyon?

2013. aug. 18. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha kézen fogva sétálnátok vagy csókolóznátok azt nagyon sokan provokációnak vennék. Szerintem bírjátok ki hazáig. No offense :)
2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%
Szerintem nyugodtan sétáljatok kézen fogva, és a puszi is tök normális. A csókolózás nekem már sok, de bármilyen párosnál. Számomra a kézfogás az összetartozás jelképe, a puszi pedig a szereteté. Én egy olyan világban szeretnék élni, ahol ezeket szabadon kimutathatom.
2013. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy, mert nincs párom. :D
2013. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MrPifta ***** válasza:
98%
ha mi, melegek nem tekintjük természetesnek, hogy kézen fogva járjunk, akkor hogy várjuk el a heteróktól? Néhányunkat meg fognak még ütni, de szükség van erre.
2013. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%
Egyetértek veled, utolsó!
2013. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Csók nekem túl intim, a többi teljesen normális kéne, hogy legyen az utcán is. Ja, és örülök annak, amikor látok két fiút, akik elég bátrak hozzá, hogy így sétáljanak.
2013. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én félek a kézfogástól, kis városban már ez is provokációnak minösül az emberek szemében. Puszi rendben, hiszen az pillanatnyi, és ha bevállalós kedvemben vagyok, akkor egy csendesebb helyen a csók is belefér.
2013. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ftf1983 ***** válasza:
97%
Semmi provokáció sincs benne, mindenkinek joga van kézenfogva sétálni az utcán vagy épp ízlésesen csókolóznia. És igen csinálni kell, hogy szokja a magyar!!!
2013. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én láttam egy leszbikus párt kézenfogva sétálgatni, senki rá juk se hederített. Én őszintén még örültem is, hogy végre valaki fel meri vállalni.

De a csókot azt mindenkitől utálom, szájrapuszi üdvözlésnél persze megengedhető, de amikor jóformán egymás nyelvét eszik, meg cuppogtatnak össze-vissza, attól az ideg kerülget, azt inkább hanyagoljátok.

2013. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi csak egymás mellett megyünk sajnos. Néha megfogom a kezét de hamar elszakítja, néha bevállalunk egy szájrapuszit (mondjuk ezeket mind csak Budapesten, pl. kisebb megyeszékhelyen ahol egyikünk él ott nem). Nyugati országokban járva ott rendesen párként viselkedünk. Nyomasztó tud lenni ez a dolog, mondjuk én bevállalnám az egészet még ha meg is néznek. 22f
2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!