Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felháborító! Orvosszakértői...

Felháborító! Orvosszakértői maffia - Mi ez az ítélet? Végre egy csepp a tengerben bebukik, erre meg az is csak ejnye-bejnyét kap?

Figyelt kérdés

Így harcolnak a korrupció ellen?


Biztos emlékeztek arra h pénzért százalékoltak le embereket, és hogy ez az egész szépen meg volt szervezve, az asszisztensnő volt a pénzszedő, aztán ő közvetítette a dokiknak, akik így rokkantosították az illetőt.


ma meglett az ítélet, természetesen a "fő bűnös" az asszisztensnő, ő 4,5 év letöltendőt kapott, és nanááá a "semmiről se tehető és véletlenül a bűnügybe keveredett" lefizetett főorvos (a legrosszabb esetet moindom azt hiszem) megúszta 1 év 8 hó FELFÜGGESZTETTEL !!!


Na kérem, ez itt az igazságszolgáltatás magyar módra ... mi ennek az üzenete? nem szabad az asszisztensnőt közbeiktatni, közvetlenül a doki zsebébe kell tenni a borítékot. Én speciel hiányoltam is ezt az ítélet indoklásából ...


Nem felháborító ez az egész?

Végre megbukik egy apró homokszemcse a sivatagból, és akkor ezt is elsikálják ...



2013. szept. 13. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért? A vörösiszap katasztrófánál ki lesz a hibás?, mert szerintem az éjjeliőr kutyája.
2013. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na igen, az meg a másik díszvirág-banda ...

csak tudod ilyenkor úgy háborgok h bárki azt meri mondani h ebben az országban működik az igazságszolgáltatás?

hát hogy működne már????

2013. szept. 13. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó reggelt!!

A rokonok most is le vannak százalékolva,és nem halnak éhen.Sok ezer tolókocsist rúgtak ki,hogy azért,mert nincs lába,van 2 keze,hogy dolgozhasson.Tényleg beteg szegényemberek vannak leszázalékolva 31%-ra,tehát semmire,de eltiltva a szellemi és fizikai munkától.Akkor hogy is van ez?? Mert az égből hulló manna felszedése is fizikai munka.Csak nem hullik!!!

2013. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ja hát gondoltam h a nagy nyilvános hűhón kívül semmi érdemleges és értelmes változás nem történik ... egyértelmű.

én már magán a terven "nevettem", ahogy előadták h állítólag majd attól lendül fel a gazdaság ... az ész megáll na.

aztán kiderült h az az eredeti 800 ezer kb 200 ezer ha az öregségit elérteket és egyebeket kivesszük szal jó kis cirkusz volt ez itt csak máig se látom az értelmét.


és hát igen, 1 percig se gondolom h megszűnt volna a korrupció ezen a területen ... ugyan ... aki ilyet állít, az nem ebben az országban él.

2013. szept. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!