Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A moderátor mi alapján itél?

A moderátor mi alapján itél?

Figyelt kérdés

#moderátor #furcsa #ítélet #különös kérdés
2013. ápr. 5. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
A felhasználói szabályzat, a jóizlés alapján.
2013. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ja!+ a sajátja.
2013. ápr. 5. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak a saját ízlése alapján. A kérdéseknél és a válaszoknál a mező jobb alsó sarkában ott van egy "behajtani tilos tábla" alakú jel. Azzal lehet jelezni, hogy az adott kérdéssel/válaszzal problémád van. Ilyenkor a modi ellenőrzi, hogy esetleg tényleg lehet-e gond, vagy csak szórakozás. De ha adott kérdést/választ sokan jeleznek problémásnak, akkor szinte biztosan törlik.
2013. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én válaszaim is törlik nem tom miért-.-
2013. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Főképp a szabályzat alapján, de közrejátszik némi szubjektivitás is természetesen.

Láttam én ezen az oldalon olyan kérdést, amit több személy is jelzett, hogy törölni kellene, de mégse törölték, illetve fordított esetre is volt példa.

2013. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem, hogy ha a törölt kérdésekre küldött üzeneteket mindenki elolvasná ÉS értelmezné, akkor nem születne ennyi ilyen kérdés.
2013. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most törölték "hitelrontás" miatt egy OVB-vel kapcsolatos kérdésem, pedig a kérdésben benne sem volt a nevük, csak hogy az ő irodájuk-e, ahová berendeltek.

Erre érkezett egy csomó hozzászólás, hogy azok milyen szemetek, lehúzósak, ügynöki tukmálós munka, teljesítménybéres fizetést adnak.

Gondolom egy OVB-s jelenthette, hogy rontjuk az üzletük hírnevét.

Márpedig ha ennyi embernek van róluk ilyen véleménye, akkor ott azért ők a hibásak, másrészt a Meki-Burger King versenyeztető kérdéseket nem törlik, hogy pl. rontják a Burger King hitelét...


Törölték jobboldali színezetű kérdésem (egy jobboldali együttes dalcímét kérdeztem) és bulvár jellegű kérdést azzal, hogy nincs értelme. Nem mintha a Sarka Kata melléről és hasonló szaftos dolgokról szóló kérdéseknek lenne értelme.

2013. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volna ,szerintem,jó néhány olyan kérdés amit ÉN nem tennék ki.Bár lehet,hogy túl maradi vagyok."Mi lenne ,ha tényleg azt csinálná amit kell?"
2013. ápr. 23. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!