Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van a sok sikeres ember...

Hol van a sok sikeres ember akik elvégezték az Agykontroll tanfolyamokat, akik hisznek a Titokban, a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem itt lógnak, mert már megvan mindenük amit szeretnének. Nyilván azzal foglalkoznak. :D
2013. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Övék a GYK, meg az egész internet, és őket nézed most is.
2013. szept. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én elvégeztem az agykontroll tanfolyamot, Magyarországon. Előtte éveken át rossz munkahelyen, napi 12 órákat, kevés fizetésért dolgoztam, Pesten. Amikor a feleségem megcsalt, elváltunk (nem volt gyerekunk még). Akkor végeztem el a tanfolyamot, 1998-ban.

Most az USA-ban élek 2001 óta, kisvállalkozásom van, kilenc alkalmazott + a feleségem a könyvelő, + én, a "gazdasági válság"-ot nem vettük észre (sőt, több munkánk van, mint 2008 előtt :D )

Megnősültem 2005-ben, van két ikerfiam :)

Egyéb kérdés?

2013. szept. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: :) Grat!


Nyilván nem itt írogatnak, hanem a Bahamákon pihennek :)

2013. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Én elvégeztem az agykontroll tanfolyamot, Magyarországon. Előtte éveken át rossz munkahelyen, napi 12 órákat, kevés fizetésért dolgoztam, Pesten. Amikor a feleségem megcsalt, elváltunk (nem volt gyerekunk még). Akkor végeztem el a tanfolyamot, 1998-ban.

Most az USA-ban élek 2001 óta, kisvállalkozásom van, kilenc alkalmazott + a feleségem a könyvelő, + én, a "gazdasági válság"-ot nem vettük észre (sőt, több munkánk van, mint 2008 előtt :D )

Megnősültem 2005-ben, van két ikerfiam :)

Egyéb kérdés?"


Ha kint élsz 2001 óta akkor, hogy a pic..ba írsz ékezetes betűkkel? Gondolom külön rendeltél Magyarországról billentyűzetet, hogy tudj a gyk-n ékezetes betűkkel írni vagy 2001-ben bespájzoltál egy raklapnyi régi típusú billentyűzetet és most pentium 2-es gépről irkálsz.


Örültem.

2013. szept. 14. 13:09
 6/9 anonim válasza:

Ez utóbbi valóban túlzás. Bár sokmindent el lehet érni agykontrollal, a világot megváltani nem. Emellett igaz is lehet, amit leírt az Amerikába kitelepült magyar. És köze is lehet az agykontrollnak hozzá. De mellé sok más, akár szerencse, akár szorgalmas munka (ez utóbbiban kevésbé hiszek) hozzájárult.


Ezen kívül én is keresném azok társaságát, akik tanfolyamot végeztek, és bármennyire használják is. 2001-ben végeztem. D. Lacinál.

Ha te is keresed, és esetleg ezért tetted fel a kérdést, privát üzenetben cserélhetünk elérhetőséget. Veled, vagy bárkivel.

Legyen szép napotok!

2013. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves kérdező, szeretnélek felvilágosítani arról, hogy akár Windows, akár Mac számítógéped van, BÁRHOL a világon, át tudod állítani a billentyűzetet akár orosz, kínai, arab, és természetesen magyar karakterekre. Telefonon kicsit nehezebb, sem az Androidos, sem az Apple, sem egyeb "okos"telefonok nem rendelkeznek még ekkora tudással. De a laptopok, tabletek, asztali számítógépek bármikor, könnyen átállíthatók. Itt van pár karakter, csak neked és csak itt, csak most :)

Niño estúpido, Глупый ребенок, طفل غبي 傻孩子נאַריש קינד


Szóval, az USA-ból nevetve tudok ékezettel, vagy bármilyen más karakterrel írni. Ha nem hiszed, kérdezz meg egy nálad okosabbat, nem lesz nehéz ilyen személyt találnod :D


És én továbbra is örülök, hogy elvégeztem az Agykontroll tanfolyamot :)

2013. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves Vitona,

igen, szorgos-kemény munkával, sok küzdelemmel, sokszor sírásig fajuló kétségbeeséssel, de hiszem, hogy az agykontroll segítségével tudtam kilábalni a magyarországi életem depressziójából, abból a kilátástalanságból, abból az életből. Elindulni onnan, otthagyni mindent, és az agykontroll segítségével táplálni azt reményt, azt a célt, amit - akkor úgy láttam - hihetetlen volt elérni. De sikerült!

2013. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sőt, még át sem kell állítani.


ELég pl., ha az ALT + 162 -őt leütöd, és kapsz egy ó betűt.

2013. szept. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!