Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A romákat kirekesztik a...

A romákat kirekesztik a veszprémi kórház szülészetén, roma ügyekben járatos jogvédők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A feleségem kénytelen a szülés előtti heteket a kórházban tölteni. Ma sírva hívott, hogy telirakták a nyolc ágyas kórtermet cigányokkal és ő nem bírja tovább. Büdösek, összesz...ják a WC-t, alpári módon káromkodnak egész nap. Én ezen teljesen felhúztam magam. Hogy gondolja, hogy egy népcsoportot ilyen viselkedéssel azonosít? Honnan tudja egyeltalán hogy romák? Na és ha igen? Miért nem tud a roma interáció kedvéért ráülni a sz..ros ülődeszkára? Hiába mondom neki, hogy nem mindegyik ilyen, de ő csak azt hajtogatja, hogy ő még csak ilyeneket látott. Menthetetlen, kérlek segítsetek észérvekkel, hogy tudnám rávenni, hogy felhagyjon ezzel a gyomorforgató rasszista viselkedéssel!
2013. szept. 16. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe :D
2013. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kérdés komoly?

Talán te nem ismersz fel egy cigányt?

Akcentussal beszél , kötekedik, kéreget....stb


Én sem örülnék, hogyha egy cigányokkal tele kórteremben kellene feküdnöm , inkább fizetnék ért, de különítsenek el.


Én a feleséged pártján állok , valószínű ő ismeri a cigányokat , de te még nem láttál egyet sem.


Inkább segítened kellene az asszonynak és nem rasszistázni véres szájjal.

2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második: [link]
2013. szept. 16. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Tehát, nem gondoltad komolyan a kérdést?
2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ez komoly, komolyan ez van a veszprémi kórház szülészetén.
2013. szept. 16. 20:09
 7/17 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy nem gondoltad komolyan, már majdnem elmondtalak mindennek.


Nem csak a Veszprémben van ez.


Én is ismerek egy egészségügyes, fiatal hölgyet, aki az egyik megyei kórház szülészosztályán dolgozott.


A cigányasszonyok direkt a lepedőre végezik a (nagy) dolgukat, indokolatlanul ugráltatják a személyzetet és lopnak is.

Mellesleg büdösek , az alapvető higiénia nem létezik náluk.

Meg egyéb finomságok.....

2013. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Külön szobát kell ilyenkor kérni.

Igaz , pénzbe kerül, de legalább nincsenek cigányok.


De , lehet kevesebb ágyasat is kérni, ebben sincsenek cigányok, olcsóbb, mint az egy személyes.

2013. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Itt sajnos semmit nem lehet kérni. Felújítás van össze vannak zsúfolva.

De azért egy liberális jogvédőt is szívesen meghallgatnék, hogy mi a véleménye?

2013. szept. 16. 20:21
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező, egyrészt szerintem kamu az egész. Másrészt fognálak, beraknálak 8 cigány mellé és megnézném meddig bírnád. Könnyű így pofázni, hogy nem veled történik meg.


Ez kb. olyan mint amikor Gyurcsány fogta a kis tábláját, "én is cigány vagyok" felirattal. A Rózsadombon könnyű cigánynak lenni, több milliárddal, nem ő él köztük.

2013. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!