Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok kiabálni ha valaki...

Szoktatok kiabálni ha valaki becsap benneteket, ellop valamit, csalással megszerez tőletek stb, vagy nyugodtan viselkedtek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérgelődök egyet, aztán igyekszem a végére járni, szemére vetni, ilyesmi. Nem vagyok az az őrjöngő típus.
2013. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Aki csak kiabálással/verekedéssel/káromkodással tudja levezetni a feszültséget illetve csak ilyen stílusban tud dolgokra reagálni, az elég buta ember lehet!

Nem szoktam.

2013. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Az nem kifejezés!Ha tehetném, a megyéből is kitiltanám, de megelégszem azzal is, ha e későbbiekben messzire elkerüli a házam táját!
2013. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem kiabálok, sőt! Ha ideges vagyok és érzem, hogy nem tudnám pontosan kontrollálni, hogy mit mondok, inkább nem szólok egy szót sem.

A párom egyébként ezzel az őrületbe tudom kergetni :D

2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tulságosan türelmes vagyok és nem tudok kiabálni, pedig ez nekem rossz igy.
2013. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Türelmetlen vagyok, hamar felmegy bennem a pumpa. Viszont tudok bocsánatot kérni, és ez ritka manapság. De aki csak ezért levonja azt a következtetést, hogy emiatt buta lennék, az nyilván nagyon okos:)
2013. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal aki becsap nem erdems kiabalni, mertugysefogja megerteni, sot a "csondes gyilkos" mondatok hatasosabbak...

De amugy en szoktam kiabalni, vagyis inkabb csak felemelni a hangom, nem erzem magam butanak (bar azt ki erzi), sot az emberi kapcsolataimban egeszen logikus erett viselkedest tanusitok, annnyira, hogy neha magam is meglepodok, hogy az egeszen elenk habitusommal hogyan sikerult olyan nyugodtakezelni egyes szituaciokat.

Viszont szoktam levezetni feszultseget ugymond kiabalassal mergelodessel. Ez nalam bevalt, mivel kiadom 2 perc alatt a mergem, es akkor nem rag sokaig, nem elfolytom. Kimergelodom magam pl a paromon, ha o tett valamit, es akkor nyugodt vagyok, o meg tudja mi volt a bajom, nem az van h megkerdezi hatszor, h mi vaj en meg azt valaszolom gyilkos hangsullyal, hogy semmi.

Egy olyan emberrel aki ellop becsap..stb teljesen hasztalan, de engem nem nez madarnak egy ilyen sem, mert a velemenyemet tudni fogja, azt is hogy tudom, hogy atvagott.

A legjobb az volt amikor megkoszontem az illetonek, hogy mennyit tanultam ebbol az esetbol es koszonom, mert tobb lettem tole, nah azt a kiakadast az illetotol, meg en is meglepodtem, foleg hogy teljesen komolyan gondoltam, amit neki mondtam.... Nem tudok ra haragudni, mert ilyen a termeszete, magamra haragudtam, hogpy miert nem vettem eszre, pedig utobb egyertelmu volt...


Tehat szerintem jo ha azember ki tudja adni a haragjat, de meg kll valogatni kinek erdemes, persze en sem csinalom minidg jol,, de mar tudom hogyan kellene...


Az ember ertelmi kepesseget nem mindositi az, hogy kiabal-e vagy sem, az igen, hogy hogyan es mire.. (Pl a buszon a reszeges kissebbsegi, mert ranezett egy masik utas, akire latszik, hogy irigy...nah az minosit, de pgos dolgokon felhaborodni nem, persze a karomkodasnak is vannak kulturalt formai... "Hogy a lepke nyalja meg a bokajat" (ezt szokta anyosom mondani))

2013. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem sosem történt ilyen, másoknál ez normális? Az ilyet megelőzni kell.
2013. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég lobbanékony vagyok. Itt most nem arra célzok, hogy minden kis apró sz*rságon kiakadok, hanem, ha valami komolyabb dologról van szó, vagy túl mentek egy határon, akkor egy pillanat alatt nagyon meg őrülök, meg heves leszek. Ha az említett esetek megesnének nagy valószínüséggel ordítanék, ahogy bírnék az illetővel. :D
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!