Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek sem lehet erőltetn...

Szerintetek sem lehet erőltetni, hogy mindenki kedves legyen velem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ilyesmit tényleg nem lehet alapból elvárni,mert az egoizmus lenne részemről?

Ezt a kérdést nem is tudom pontosan megfogalmazni,de szerintem értitek mire gondolok.Úgy tapasztaltam,hogy vannak emberek,akik ha fejre is állok akkor is bunkón viselkednek velem,és másokkal.Valószínű ezeknek nem vagyok színpatikus,és ők sem sok mindenkinek,de valahogy úgy érzem pont ezek az emberek várnák el részemről a hízelgést,és semmi eltérő hangnemet nem tűrnek.Az ilyen típusú egyénekkel valóban nem kell erőltetni semmilyen kontaktust vagy célszerű kiosztani őket/beszólni nekik ?

Nem tudom mennyire engedhető,hogy alpárian/bunkón viselkedjenek velem vagy a kedvesség,és a tisztelet nem erőltethető.Nem akarok egoistának tűnni senkinek(Ki a fene vagyok,akivel szépen kell beszélni mindig?)

Nekem suliba azt diktálta erről egy tanár,hogy attól,hogy velem alpárian beszélnek,attól nekem szépen kell szólni,de nem akarok se egoista lenni,se meghunyászkodó.

Múlt alkaalommal egy ordibálós nőt nyugodt hangnemben lerendeztem.Ez most meghunyászkodás volt részemről?


2013. szept. 19. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden embernek megvan a maga problémája. Az igazságot nyugodtan add elő, bántás nélkül.
2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Unalmas lenne, ha mindenki vigyorogna rád, hidd el. Így tudsz örülni egy mosolynak, úgy nem tudnál.
2013. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!