Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzem...

Szerintetek jogosan érzem magam rosszul az osztályomban? Főleg gimisek válaszát várom.

Figyelt kérdés

Részletesen leírom a hierarchiát, a helyzetem, stb.


Akik úgymond a hierarchia csúcsán állnak, az 2 fiú- van amihez jól értenek (sport, matek, stb.) de nagyon bunkók, érzéketlenek, felszínesek. A sulink összetételét tekintve nemigen illenek bele. Van kb 2 másik fiú akik köréjük épülnek, ők ilyen "udvarhölgyek", de látszik a 2 népszerűn, hogy lejjebbvalónak tartják maguknál.

Van ezenkívül 2 csendes fiú akik mindenáron be akarnak kerülni a "menő fiúkhoz" és megjátsszák magukat.

2 másik fiú, őket nagyon nem bírják a menő fiúk, tényleg gázak de ők ketten elvannak.

a többi fiú pedig egyesével utál mindenkit (1 különc színész-jóban vagyunk, 1 feltűnési viszketegségben szenvedő nem vicces fárasztó fiú-mivel nem szeretik ezért csendesebb már, 1 antiszociális fiú (neki jó ez így, kivonja magát, és 1 fiú-akivel jóban vagyok, ő a lányokkal van)


LÁNYOK (hierarchia szerint):


-lányok akikre vagy az osztály menő fiúi nyomulnak vagy akiknek suliban felsőbb évfolyamról volt/van pasija


-én és a barátnőim (néha elegem van belőlük és folytogat egy érzés miszerint nem illük közéjük, sokkal érettebbnek tartom magam, és ők pl nem járnak el bulizni, míg én igen, de attól még szeretem őket)(én+4lány)


-semmi extra csajok, bejárnak a suliba, nem történik velük semmi, beszélőviszonyban vagyunk (2-3 lány)


-csendes, nagyon népszerűtlen, szürkébb, visszahúzódó lányok (6 lány kb.)


Úgy érzem egyáltalán nem vagyok ide való. Akikkel vagyok, az én társaságom oké, jók hogy elüssem az időmet és hogy ene legyek egyedül, de különcnek, másnak tartom magam, és úgy érzem hogy sokkal több, nagyobb társaságra van szükségem, több bulira, összetartó barátokra, de ez itt ugye nem valósulhat meg mivel a klikkek már nagyon kialakultak illetve nálunk menőnek lenni azt jelenti hogy az a 2 suttyó bír téged, ami nem érdekel...

Pl lehet h ugyanolyan dolgokat csinálok mint ők (alkohol, cigi) vagy durvább dolgokat mint a lányok (pasikkal buliban) de nem nagyon tudják ezt, meg nem a társaságomból választom a bulizópartnereket (mivel ők nem járnak..) így már alig vagyok önmagam a suliban és úgy érzem nem ezt érdemlem..


16L


2013. szept. 19. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolába. Ha tovább tanulsz, jobb lesz sokkal.
2013. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen erre már gondoltam. úgy döntöttem hogy nem fognak érdekelni, attól még megvan az életem, és most 3 új különórám is lesz, meg vannak más barátaim szóval ez az év jó lesz így, és ha 11. előtt is rossz lesz, átmegyek máshová. csak amúgy meg erős suli, jó hír, jó tanárok és alapvetően jó aközösség és kevés a suttyó csak az én osztályom ilyen selejtes...
2013. szept. 19. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Van két csoport ("semmi extra csajok, bejárnak a suliba, nem történik velük semmi, beszélőviszonyban vagyunk (2-3 lány)" és "csendes, nagyon népszerűtlen, szürkébb, visszahúzódó lányok (6 lány kb.)"), akiket alapból kizársz, elvetsz anélkül, hogy gyakorlatilag ismernéd őket.

Lehet, hogy ezek között bújik a te legjobb barátod, csak épp esélyt sem adsz neki.


Amúgy nem vagy túl szimpi az írásod alapján, bocsi. Tökre nagyképűnek tűnsz, ráadásul arra vagy büszke, hogy piálsz meg cigizel, és hogy mit csinálsz a fiúkkal, és azt sérelmezed, hogy ezeket a dolgokat nem értékelik eléggé!?!?!?

2013. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked figyelemhiányod van párosítva egy kis beképzeltésggel. Utóbbi tini korban természetesen, főleg manapság, a legtöbb azt hiszik, hogy különcük és nagy dolgora hivatottak, de pont ez az átlagos. Az mondjuk megint tévedés, hogy a bulizástól leszel érettebb, valójában pont akkor volnál értett, ha belátnád, hogy nem a bulizás meg a pasik lesz.pkodása tesz felnőtté.

Az összefogás egy olyan dolog, hogy barátok között is lehet vezetőnek lenni, és összehozni őket. De ha várod a sült galambot, meghogy majd más megcsinálja, akkor őszintén szólva meg is érdemled a semmit. Ez pedig máshol sincs így, hiába mész akárhova, a kapcsolatokat építeni kell.

2013. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!