Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » KIZÁRÓLAG FIÚK VÁLASZÁT...

KIZÁRÓLAG FIÚK VÁLASZÁT VÁROM! Szerintetek van fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de úgy vettem észre, hogy leginkább a nők mondják, hogy nem létezik, nem tudom, miért, talán azért, mert első sorban ők válaszolnak ezekre a kérdésekre. Életkort is legyetek szívesek írni!
2012. aug. 10. 02:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, nekem sok lány barátom volt már. (Egyik sem tetszett igazán mint nő, aki igazán tetszik, azzal nem barátkozom.) 36/f
2012. aug. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként szerintem is van ilyen barátság, de sokaktól hallom, hogy ők kétségbe vonják.
2012. aug. 10. 03:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen van.

Aki olyat mond, hogy nincs, csak annyit jelent, hogy az illető személy nem tud úgy viszonyulni a másik nemhez és általánosít, amikor ez távolról sem igaz.

Nekem is volt 1-2 lánybarátom.(19/f)

2012. aug. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. Azért még várom mások válaszét, és köszi a Tiédet!
2012. aug. 10. 03:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, csak nem nálam. Nőkkel ritkán találok közös hangot, közös témát, márpedig barátságok elsősorban közös érdeklődésből születnek.


Más kérdés, hogy a bulipartner meg az ivócimbora nálam nem tartozik a "barát" kategóriába. A barátnak nagyon kell tudnia valamit, hogy barátnak neveztethessék.

2012. aug. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elébbi: majd elfelejtettem 37 ff
2012. aug. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van, de csak akkor, ha barátságként is indul a kapcsolat. Szerelem után nem létezik ilyesmi.
2012. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Lehet ilyen barátság, csak arra kell vigyázni, hogyha sok időt töltenek együtt (nagyon sok időt), akkor már nem biztos.
2012. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is van különbség a haver és a barát között. Köszi a válaszotokat!
2012. aug. 10. 19:04
 10/11 anonim válasza:

Abszolút létezik.

Haverom elég sok van, fiúk és lányok is.Barátom csupán kettő, az egyik férfi, a másik nő, talán vele állunk közelebb egymáshoz.Egy nővel szerintem jobban el lehet beszélgetni mélyebb témákról, kaphatóbb a szellemi időtöltésre, egész egyszerűen más a világképe.Bár lehet ez nálunk azért van mert ő idősebb 6 évvel.

ÉN 19/F Ő:25/N

2012. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!