Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A híres költők felének miért...

A híres költők felének miért zsidó felesége / szeretője volt?

Figyelt kérdés
1800-2000 közötti híres költőkre nagyon jellemző

2013. szept. 22. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert nekik volt pénzük tanulni és az IQ-ban gazdagabb költők valószínű nem akartak rangon aluli, buta nőtől utódot. Ezért gazdag, tanult, művelt zsidó nők társaságát kereshették vagy maguk a híres költők is zsidók voltak és emiatt (is) maguk között házasodtak.
2013. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Talán mert szabadabb a szellemük és nem mások véleményére adtak, hanem a szerelem vezérelte őket.

De úgy gondolom, neked nem ennyire szabad a szellemed.

2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert a híres embereket a hírük tette azzá és már akkoriban is akik a híreket gyártották vagy a hírgyártókat megfizették döntötték el ki kaphat nagy publicitást és ki az akit meg se szabad említeni.
2013. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
69%
Mivel sokkal műveltebbek, rangosabbak voltak, és a híres költők főleg olyan társaságokban mozogtak. De a szerelem dönt el mindent, nem a származás, meg kell hagyni, tényleg nagyon szépek a zsidó nők.
2013. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: nekem a rokonságon egy része zsidó, és hidd el, a zsidó nők nem szépek. Kb 30 éves koruk után nagyon megcsúnyulnak...
2013. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Elozo, neked izlesficamod van.

Ezek mind 30 ev feletti zsido nok:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha a fodrásztól meg a profi sminkestől jöveg egy mesterfényképész lefényképez és kiphotosopol, (meg netán a plasztikai sebészt útbaejtem arcplasztikára) akkor még én is jó nő lennék, pedig nekem fütyi van a lábam közt!! :)


kompromisszum: elhiszem, hogy vannak szépek, te meg hidd el hogy vannak csúnyák, ne általásonítsunk, blablabla :D

2013. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

"1800-2000 közötti híres költőkre nagyon jellemző"


Aha. Pl: Arany János, Vörösmarty Mihály, Petõfi Sándor, Tompa Mialy, Vajda János, Babits Mihály, stb. Pffffffff ...


Amúgy sztem, ha tleg érdekel, kérdezd meg egy híres költõtõl, akinek zsidó felesége / szeretője van, hogy miért?

2013. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a híres költők fele is zsidó.
2014. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!