Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan várost keresek leteleped...

Olyan várost keresek letelepedésre, ahol a környéken vannak hegyek/dombok és élhető, normális, biztonságos. Melyik ilyen?

Figyelt kérdés

Ja és kevés a "nemzetiségi".


Ezekről kinek van tapasztalata, véleménye?


Sopron, Veszprém, Zalaegerszeg, Pécs, Szekszárd, Tatabánya, Eger.



2013. szept. 22. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egri voltam, szerettem ott élni, viszont ha munkát is szeretnél és nincs különösebben keresett végzettséged akkor nehéz dolgod lesz, én is amiatt jöttem el.

Nemzetiségi akad, a Csebokszban már nem igazán, a többség a Szalában lakik, aminek a "kivezetője" kb. a főutca végénél van. Sokan laknak még felnémeten, de az eléggé kiesik a városból, becsatolt falu. Volt pár éjszakai incidens a barátaimmal de nekem nem volt rossz tapasztalatom, éjjel is egyedül mentem haza.

Szerintem egész rendezett város, most építik át a belvárost, a környék is szép.

A boltok elég drágák, a piac se valami jó, gondolom a sok turista húzza felfelé az árakat mindenhol. A tömegközlekedés viszont szerintem sok városhoz képest tökjó.

A felsoroltak közül csak Pécsett voltam 3 napot, pont amikor fel volt túrva az egész belváros, hangulatos -leszámítva a markolókat :D.

Magyarország bármelyik része jó? Csak mert Eger ezek közül eléggé kiesik.

2013. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!