Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális az olyan ember, aki...

Normális az olyan ember, aki ilyen sátánista meg jehova meg minden vallást összeszedő dolgokat hablatyol? Szerintem nem, többi lent.

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam egyfolytába ilyenekkel jön, és olyan idióta összefüggéseket hoz fel, ami már részemről beteges. Egy értelmes embertől olyat még nem hallottam. És az összefüggései nagyrésze oda jut ki, hogy a Jobbik az egyetlen párt, ami jó. (Eddig mi is jobbikosok voltunk, de egyre több, abberált természetű jobbikosról hallok. Most természetesnek mondható ez a sátánizmus vagy hogy van? Mármint ő a sátánizmus ellen van, pedig nem vallásos. Kijelentéseiből, ahogy utána néztem, inkább illene sátánistának, mint jobbikosnak. Elborult elme, többször is mondták már, csak amíg nem tudták, hogy nem vagyunk jóba csak burkoltan. Azóta nyugodtan mondják, hogy milyenek a szülei is, anyja nem tud főzni, a nagyanyjuk főz rájuk, apja is ingyenélő, olyan házuk van, persze full hitelre, mint egy kisebb luxusház, jakuzzi, szauna meg minden egyéb luxus cikkel. Az nem baj, hogy kenyérre alig telik, mert a látszat. Az számít... Anyja soha életébe nem dolgozott, apja külföldön volt, de ott se csinált semmit. És egyfolytába azt hajtja, hogy milyen összefüggések vannak az átlag élet, meg átlagos dolgok és a sátánizmus között, meg hogy ezért viselkednek így az emberek, stb. És nem ez az egyetlen hülyesége, ez csak az utolsó. MEg hogy a Jobbik lesz a váltó meg ilyenek. Közbe egyik szavával hazudtolja a másikat. És eredetileg nem vallásos, de még csak nem is istenhívő. De bolond. Az szent.
2013. szept. 10. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Valószínűleg semmi köze a sátánizmushoz amit hadovál mert a sátánisták nem reklámozzák túl sokat, hogy azok. Nem kell vele foglalkozni ha idegesít. :)
2013. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő pont ellene magyaráz valamit, meg ilyen mindennapi dolgokba belemagyarázza, hogy az vércsepp, meg hogy az egy 6-os lenne, ami a sátán száma. És nem kopik le rólam, ezzel nyaggat egész nap. Hiába mondom, hogy én nem vagyok oda az ilyenekért. Sőt, útálom az összes vallásos reklámot. Mindenki belül érzi, hogy ő mi, nem kell mással tömni a fejét. Már mondtam neki, hogy szerintem hülyeség meg engem nem érdekel, túl durván meg nem akarok nekiesni, mert nem vagyok olyan.
2013. szept. 10. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Amilyen a családi háttere, nem csoda, hogy zavarodott szegény. Barátokra, megértésre és normális családra lenne szüksége, azért hord össze hetet-havat, mert zűrök vannak otthon. Legyél vele kedves, türelmes, barátságos. Képzelem, milyen idegesítő lehet ezt a sok zagyvaságot végighallgatni, de ez csak egy segélykiáltás a részéről, hogy törődjön már velem valaki.
2013. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát törődnek vele, mert egy osztállyal nagyon jóba van, ha nem engem baszogat a hülyeségeivel, akkor velük van. Én már nem vagyok vele jóba, egyéb dolgok miatt sem, pl nem volt hajlandó szólni, ha mentek valahova bulizni, stb, de mindig elvárta, hogy én segítsek neki ha kell. Csak én meguntam, és mostmár én is köcsög vagyok vele, meg egyszerűen megmondom neki, hogy hülyének találom. Igazából olyan barátai vannak, akik a jövőben egy nagy senkik lesznek, mert most még ők a nagymenők, mert apuci rendőrkapitány, nagymama jegyző, nagypapa TSZCS elnök volt, apuka, keresztapa polgármester, de ez se tart örökké, és akkor kapnak majd egy nagy pofont az élettől, amikor ez megszűnik. Mert most még de menő, mert velük van. Az öregebb korosztályból (30-40-es), de akár a 20-asból is sok olyan van, akinek kiesett a nagypapi, apuci, anyuci a helyéről, és a kisfiú/kislány hirtelen sittre került, meg hopp, volt barát nincs barát. Ezek is sokat hisznek magukról, és velük is ez lesz, meg ezzel a hülye barommal is, mert ő is azt hiszi jelenleg, hogy neki mindent lehet, mert jajj hát itt a rendőrkapitány lánya...

Na sok összefüggés nincs a kérdés és e válasz közt, de leírtam, mert most még van húdejóbarát, de amúgy háta mögött szinte mindenkit kibeszél. Ezért útáljuk is elég sokan, csak mivel húdenagymenő, ezért nem mondjuk neki, csak látja mert már mondta is.

2013. szept. 11. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik fentebbi válaszadónak ellent kell mondjak. Sajnos ez a fórum is példa rá, h az utóbbi pár évben a sátánisták lelkesen térítenek, mert egyre több weboldal azt hirdeti, h "a sátán jóságos". Valami újsátánisták, v mi a szösz. sok ostoba meg beveszi, és beáll sátánistának... :S
2013. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

....apropó, és nem beszélve arról, h a 80-as évek vége óta nyíltan terjed a black metal stílus, sőt, Norvégia kormánya nyíltan támogatja - hiszen norvég eredetű metal stílus-, mert pénzt hoz nekik.


Az csak egy dolog, h van hangulata e zenéknek, akár a horrorfilmeknek, szóval lehet hallgatni, de nem szabad az ideológiáit komolyan venni, ugyanis egy részük sátánista, más részük "csak" pogány, ősi spiritizmust újraélesztő, megint más black metal zenekarokra meg e kettő hozzáállás együtt jellemző.


Tehát tévedés, h nem vállalják fel sokan a sátánizmusukat... sajnos sokan felvállalják...

2013. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Feljebb írtam, hogy a sátánisták nem reklámozzák magukat, és én tartanám magam ehhez az állításhoz a másik válaszolónak írnám, hogy a térítés nem csak a sátánisták oldaláról igaz, és, hogy csak az ítéli el ezt a vallást is aki nem ismeri őket igazán és a sztereotípiákra épít. Lehet mindenféle hülyeségeket írni utána, de így van.

Kérdező pedig, ha már nem akarsz vele beszélni old meg, hogy ne kerülj a közelébe, ha nem foglalkozol vele csak lekopik előbb vagy utóbb. :) Többet nem tudsz csinálni..

2013. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!