Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel az...

Mit csináljak ezekkel az indiánokkal? (komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Még tavasszal kb egy 10-12 fős kiscsoprt költözött ide fel a dombra. ( osztrák határhoz közel)

Nem tudjuk kik ők, nem mutatkoztak be. Mi pont itt lakunk a domb előtt és szörnyű amit csinálnak... Ilyen sátor szerűségeben laknak minden este tüzet raknak, némelyik indián ruhában szaladgál a faluban is. Pénzük nem tudom honnan van mert nem dolgoznak. Nem cigányok szerintem van 1-2 barnabörű de nem cigány. Hihetetlen amit csinálnak éjszakánként... van lovuk és az sorra legeli le a veteményesünket a ház mögött. Apa már szólt nekik többször is hogy legalább a lovakkal csináljanak vmit , előszzör még elvitték onnan de újra oda mentek... széttapossák össze vissza szarják... Ha meg oda megyünk már hogy jó lenne már tényleg csinálni vmit megfenyegtnek hogy takarodjunk onnan ők szabadok és nem érdekli hogy mi mit gondolunk. A rendőrok sem csinálnak semmit velük. Az egyiket egyszer elvitték mert a közeli kocsmában úgy megvert 1 férfit hogy kórházba került. Félek már néha kimenni is... Vannak nekik fegyvereik is (nem lőfegyver) kitudja mikor kattanak be... Tényleg olyanok mint a vademberek... Lassan már azon gondlkozunk hogy átköltözünk mamiékhoz a szomszéd faluba mert ez szörnyű. Nem félnek ezek semmitől. Szerintetek is csak a költözés maradt?


2013. szept. 23. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálnotok pár szomszéddal együtt ezt a problémát a helyi polgármesternek előterjeszteni.
2013. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen az jutott eszembe, hogy ha ők annyira szabadok ahogy mondod akkor biztosan nem saját területükön "táboroznak". Ha jól tudom közterületen életvitel szerűen élni, táborozni nem szabad, ilyenkor az önkormányzat jár el. Ha ugyanezt magánterületen teszik akkor a tulajdonossal kellene beszélni. Ő pedig a rendőrségen keresztül takaríttathatja el őket...
2013. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah de pont ez az... Hogy megvették vagy nem tudom mert nem csinál a rendőrség semmit. Az utcánkban kb 5 ház van abból 2 eladó a másik 2 be meg idősek laknak. Csak azt nem tudom hogy honnan jöttek ezek ide... Szerintem ha így haladnak a tv be is benne lesznek nem soká. Nem beszélnek nagyon senkivel sem. Van közöttük 1 kisebb gyerek is 13-14 éves körüli és magán tanuló álíítólag.
2013. szept. 23. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj az RTL Klubnak és a TV2-nek, szerintem érdekelni fogja őket a téma. És menjetek el az önkormányzathoz is érdeklődni, hátha legalább azt megtudjátok honnan jöttek és meddig maradnak. De milyen fegyvereik vannak? Íjak, vagy mi az ami nem lőfegyver? Balta?
2013. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az egesz falu ossze kell fogjon ellenuk, utannajarni hogy ki foldjen tanyaznak, keresni egy legalis modszert az elkoltoztetesukre

ugyanilyen problema volt az eggyik kozeli faluban, az odatelepedett ciganyokloptak, rongaltak, fenyegetoztek, a polgarmester es a rendorseg meg nem csinalt semmit

na szepen par traktortulajdonos osszefogott, osszekottek a traktorokat acelkabellel es az ejszaka kozepen hosszanhajtottak parszor a putrin, megontottak az osszes kunyhot

azota a ciganyok nem is jarnak arrafele, nemhogy valaki odakoltozzon

2013. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt kéne szerintem is... De mivel én még csak 15 éves vagyok nagyon nem tudok szervezkedni de majd mondom az ötletet. Egyébként igen ilyen balta szerűség nem tudom mia neve de az egyiknek mindig bele van tűzve a nadrágjába vagy vhogy belerakva ilyen tartóba. Csak ez az hogy mást nem igen zavarnak mert aki bentebb lakik a faluba nem látja őket egész álló nap. Egyébként nem fosztogatnak meg nem rabolnak csak amikor bemennek a kocsmába és isznak akkor lesznek agresszívak. De egyébként normálisan vásárolnak a boltba ezt azt. Egyébként a nők nem nagyon mozognak , őket nem igen látni a faluba. Kb 3-4 nő van 5-6 férfi meg 1 tőlem kicsivel fiatalbb fiú. Írjak az rtl-nek az e-mail címjére? Úgy kijönnének szerintetek?
2013. szept. 23. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!