Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ez komoly? A barátnőm...

Most ez komoly? A barátnőm teljesen meghülyült?

Figyelt kérdés

az van, hogy a ma megnéztem a barátnőm telefonját, és rámentem a facebookos üzeneteire, és belenéztem. (tudom nem szép gesztus, de mostanában nem jó a kapcsolatunk), és megnéztem mit beszél a pasijával. feljebb görgettem és láttam, hogy a barátnőm pucéran pózol a tükörben, feljebb görgettem, és a punciát fotózgatja, vagyis ezt kérte tőle a barátja, aztán még feljebb mentem és akkor meg a mellét fotózta, még feljebb, és egyre több és több pucér képet láttam a barátnőmről más-más pózokban, még feljebb görgetve meg látom hogy a pasija áll letolt gatyával, és álló fasszal a tükör előtt.. aztán feljebb nem mentem mert jött, és gyorsan kiléptem. nem gondoltam volna ezt hogy a barátnőm ilyet csinálna. és 3 hónapja vannak együtt, ráadásul a pasi félcigány.

szóljak neki, vagy rákérdezzek, és valljam be neki, hogy belenéztem a facebookos üzeneteibe?



2013. márc. 27. 19:41
 1/10 anonim válasza:
72%
Mennyi idős a barátnőd? Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy jogod van beleszólni. Ha nekik ez tetszik, akkor csinálják. Te mit szólnál, ha te csinálnád ugyanezt, és a barátnőd mondaná, hogy ezt nem tartja helyesnek? Mi a válaszod?
2013. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
14 éves... és szerintem ez gáz, márt nem azért..
2013. márc. 27. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Úristen...14 éves? Persze nem szép hogy belenéztél, de jó lenne ha a szülei valahogy megtudnák miket művel a gyerekük...
2013. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen annyi, és ilyen álszent volt a csaj mig nem volt meg a pasija, most meg teljsen kifordult magából. és hát a szülei meg még tök kislányként kezelik. (puszi mindennap, kaját csinál neki, meg stb., vagyis minden olyat megcsinál neki, amit én már megcsinálok)..
2013. márc. 27. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
14 éves lánynak nem kéne ezt csinálnia... természetesen nem colt szép, hogy kétségre vontad, de okod volt rá, méghozzá nem is kevés! úristen! egy 14 éves! ezt el kell mondanod a szüleinek.
2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

most volt közöttünk egy kis nézeteltérés, de én adtam neki még egy esélyt. anyukájának hogy mondjam el? szinte minden reggel találkozok vele, akkor szólítsam le?

vagy a 18 éves nővérének mondjam el? bár ő is ribanc, mivel megvolt a paija neki is és másokkal kevert egy buliban, szóval nem tudom , hogy mihez kezdjek, segitsetek!

2013. márc. 27. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd békén a barátnődet. Nem a te dolgod, tény, hogy hülye, de semmi jogod ebbe beleszólni. Ha bárkinek is elmondod, biztos lehetsz benne, hogy egy életre megutál. A képek már megvannak, nem tudsz mit tenni. Ne pattogj feleslegesen.
2013. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hehe, kb biztos, hogy a képek fenn vannak valahol!
2013. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem normális amit a barátnőd csinál. Szólni kéne a szüleinek.
2013. márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elkezdenék dumálni vele, és megemlíteném, hogy a hülye haverom küldött át pár oldalt, ahol láttam egy csomó nagyon gáz fotót csajokról, amiket a csajok exei töltöttek fel a netre. Meg elmondanám, hogy én sose lennék olyan hülye, hogy olyan képeket csináljak, hát még hogy küldjek a pasimnak, képzeld csak ha azt meglátná a barátnőm vagy az anyám, érted...

Ha ezekre a szavakra még mindig nem esne szét, és nézne mélyen magába, akkor megkérdezném, hogy "és te fotóztad már magad másoknak?... és úgy hogy később megbánhatod?"


(Szerintem ha rákeresel Ex Girlfriend Naked szavakra, meg hasonlókra google-n, tényleg tuti találsz ezret)

2013. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!