Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez az új őrület a lányoknál...

Mi ez az új őrület a lányoknál fb-on hogy elköltözöm valameyik külföldi országba nemtudom hány hónapra?

Figyelt kérdés

pl. elköltöztem németroszágba 3 hónapra

vagy valami ilyesmi tök idegesítő hogy nem tudom miez

ti tudjátok?!


2013. szept. 26. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
most hogy jön ide a facebook?
2013. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A két kezem összeteszem, hogy nem tudom!!

Inkább tudatlanul halok meg, minthogy napvilágot lásson ez a hatalmas kérdés..

2013. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert a sok kis luvnya azt hiszi, hogy mekkora menő lett hirtelen, hogy ő külföldön, a többiek meg itthon rohadnak. Csupán ezért.
2013. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
30%
Ki a rák nem sz_rja le magasról a frászbúkot?
2013. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem valami mellrákos szar már megint? Minden évben van ez, hogy a lányok elkezdenek hülyeségeket írogatni, mert azt hiszik, ezzel majd felhívják a mellrákra a figyelmet. Nekem van néhány lány ismerősöm, akikkel ilyenkor csak röhögni szoktunk a többi csajon...
2013. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez is ilyen kodos faxsag lesz...


Mint anno 20 centi a kanapen...

Es akkor voltak hozza kodok, de mar nem emlekszem.


Pl. add ossze a szuletesi napod es a honapod meg hogy hol szoktal gepezni

2013. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezt jelenti:


Gyerünk, hölgyek, ismét mellrák elleni kampány hónap van. Talán mindannyian emlékeztek arra a kampányra, amikor a melltartótok színe és az, hogy hol hagyjuk a táskáinkat volt az állapotunk (itt a facebook-on). Ez annyira széles körben terjedt el, hogy még a hírekben is megemlítették, és az állapotok folyamatos változása rengeteg ember figyelmét felhívta a problémára.

*Ne mondjátok el a férfiaknak, hogy mit jelent az állapototok! Másold be ezt az üzenetet és küld el minden nőnemű ismerősödnek hogy megláthassuk, tudunk e ismét olyan hangosak lenni, mint tavaly. Most a születésnapunkat használjuk fel hozzá. Írd ki állapotodnak, hogy" Elköltözök (születésed hónapja) -ba (születésed napja) hónapra. Pl: febr.14-én született: Elköltözök Londonba 14 hónapra.

*Kulcsa a hónapokhoz: Január:Mexico, Február: London, Március: Miami, Április: Dominikai Köztársaság, Május: Franciaország, Június: Szentpétervár, Július: Ausztria, Augusztus: Németország, Szeptember: Hollandia, Október: Amszterdam, November: Las Vegas, December: Kolumbia

2013. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Pontosabban a többség nem is a mellrákra való figyelemfelkeltés miatt vesz részt benne, hanem mert olyan titokzatos és menő ilyeneket írogatni, és azt hiszik, hogy a fiúk nem ismerik a Google-t, és nem képesek rákeresni, miről van szó. Szerintem inkább nevetséges...
2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!