Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthagynátok az országot/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthagynátok az országot/barátokat/családot ha adódna külföldi munka?

Figyelt kérdés

Itthon nem keresek túl jól, alig élek jobb körülmények között mint az átlagember, viszont meg szoktak keresni külföldi munkákkal, de én sose vállalom el mert félek itthagyni a mostani életemet.

Többféle lehetőség lenne, van ahonnan kb évente 1x jöhetnék haza és most így 25 évesen szeretnék már tovább lépni hogy végre lehessen jó házam meg autóm, pénzem, cégem stb..

Ugyanakkor egy saját családnak is itt lenne már az ideje, ami viszont korlátozna abban hogy bárhova is elutazzak. Jelenleg nincs barátnőm se tehát ez a veszély nem fenyeget, viszont ha kiegyek külföldre és évek múlva visszajövök, attól tartok már túl öreg leszek h bárkit is találjak magam mellé..


Ti mit tennétek a helyemben?


2013. aug. 19. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az ő érdekükben persze.
2013. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És külföldön ? Lehet majd ott találod meg a párod.
2013. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz Mr.Huszadrangú Senkinek kimenni? Ha okos vagy, itthon is tudsz felállni.
2013. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kint biztos nem mert annyira nem tudok angolul, csak épp hogy elbeszélgetek.

Meg mindenképp magyar lányt szeretnék.

És azért mennék ki mert kint könnyen megkeresném azt a pénzt amit itthon megfeszített munkával tudnám csak.. és úgy hazatérve h megvan a kezdőtőke már tudnám vinni vmire itthon is.

2013. aug. 19. 23:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Te tudod eldönteni, hogy az anyagi javak, vagy a kapcsolatok-e számodra a fontosabbak. Én is hasonló helyzetben vagyok, de egyelőre nem tervezem, hogy kimenjek. Egyébként miért gondolod, hogy külföldön nem találhatsz magadnak feleséget?
2013. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Soha.
2013. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Didiiayer ***** válasza:

Lehet, hogy külföldön találsz majd valakit, előre ezt sose lehet tudni.


Nehéz kérdés, nálam attól is függne, hogy milyen munka, ha olyan ami érdekel és tetszene akkor valószínűleg elfogadnám.

2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tehát nem beszélsz idegennyelven, és úgy akarsz kimenni? Unokatestvér párja is így volt, szakmájában nem tudott természetesen elhelyezkedni, az abszolút alja melót végezte. Nem is bírta sokáig...
2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tudok, de csak a szakmához kellő szavakat. Itthon magyarul sokkal választékosabban tudok beszélni, tőmondatokkal pedig nem lehet csajozni, főleg h én dumás vagyok és szeretem jól előadni magam :)

Szeretek végigdumálni egy egy napot, esetleg végignevetni is, de ezt csak úgy tudom megvalósítani ha magyarul beszélhetek. Többek között ez is hiányozna :S Itthon pl bemegyek egy szórakozóhelyre és odamegyek egy lányhoz akkor tuti végignevetjük az estét, kint ez nem menne..

2013. aug. 19. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!