Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "preferálják" a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "preferálják" a lányok a külföldieket?

Figyelt kérdés

Szóval egyik haverommal az egyik szórakozóhelyen illetve előtte egy kávézóban csak olaszul beszéltünk.. eléggé felfigyeltek a csajok ránk illetve jöttek is oda jobban beszélgetni... ezzel csak igazoltuk hogy valahogy jobban érdekli a nőket egy külföldi srác... de miért?!

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. máj. 23. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
azt hiszik a kis pubik, hogy az olaszok olyan jó szeretők, meg minden...
2013. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert az "menőbb". Meg is van a véleményük a magyar nőkről!
2013. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért, amiért valaki szereti a spenótot, valaki meg nem.
2013. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
mert elvileg az olaszok jók az ágyban meg ehhez hasonló f@szságok
2013. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Tudom nem szép húzás volt, de megérte játszani egy külföldi szerepét! :D

2013. máj. 23. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Do you speak english?
2013. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Külföldön más a gondolkodásmód.

Egy ideje már nem hazai földön vagyok és igencsak azt tapasztalom, hogy a magyar és a külföldi férfiak között hihetetlen különbségek vannak.

Többen jöttek oda hozzám és szólítottak le itt, mint otthon egész életemben.... másrészt normálisabbak. Ezt komolyan mondom. Szoktam hallgatni miről beszélnek az utcán az itteni fiatal srácok és az otthoniak.......hát érettebbek jóval itt. Huszonöt körül már mindnek gyűrűje van, de a babatologatás sem ritka.


Természetesen van az a típusú lány, akinek a külföldi azért kell, mert menő és feltűnő, de én nem tartozom közéjük. Amiket leírtam, azért választanék külföldi párt. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak az a jó. Csak összességében itt sokkal nagyobb arányban találkoztam értelmes férfiakkal.

2013. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious ***** válasza:
89%

kíváncsiság. én sok nemzetiségű pasival voltam, na jó,nem minden nemzetiségűvel,de azért,mert kíváncsi voltam. meg más kultúra,stb...úgy voltam vele,h talán életem szerelét is megtalálhatom ,aztán még a gyerekem is bilingual lesz :D

legaranyosabb,akikkel találkoztam egy francia volt, olyan igazi,művész francia..az más téma,h lábfetisiszta volt,de aranyos volt,kedves,törődő. meg egy amerikai :)

2013. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!