Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hányan vannak még rajtam...

Hányan vannak még rajtam kívül, akik azért nem járnak bulizni, hogy az emberek ne vegyék őket egy kalap alá a zülött, erkölcstelen életmódot folytató drogos fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ez, mert amúgy hiányzik, mert tökre unalmas így az életem, hogy semmi érdekes nem történik velem, de hát társaságom sincs hozzá, szóval nem is lenne kikkel mennem, meg tényleg nem szeretném, ha az emberek elítélnének, meg én régen szorgalmas, jó tanuló voltam, de ma már annyira élményhiányos vagyok emiatt, hogy a tanulásra is annyira nem tudok koncentrálni, hogy szerintem kevesebbet ártan az, hogy időnként eljárnék bulizni, mint ez, hogy sose megyek sehová, mert hiába vagyok otthon, ha nem megy a tanulás, de hát az emberek nem értenék ezt meg, hiába mondanám el nekik, mert általában nem várják meg ezt az "állapotot", mire annyira rosszul érzik magukat valaminek a hiányától, hogy az állandó hiányérzet miatt már a feladataikat se tudják normálisan elvégezni, mert nem tudnak arra koncentrálni...

2013. szept. 29. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem sokan...
2013. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A jövő orvosainak és mérnökeinek nagy része is szokott bulizni egyetem alatt. Miért kellene drogozz és erkölcstelen legyél? Inkább önbizalmad nincs elég.
2013. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: vagy csak te nem ismersz ilyen embereket

Másodiknak: persze hogy nem kellene drogoznom is, de hát attól még aki csak azt látná, hogy bulizni járok, az még gondolhatja ezt rólam.

2013. szept. 29. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, mit gondolnak rólad; az emberek úgyis hajlamosak találni valamit, akármit, amivel lehúzhatják a másikat. Nyugodtan eljárhatsz bulizni, ha szeretnél.

Mondjuk én speciel nem szeretem a szórakozóhelyeket, inkább teaházba megyek, meg csak úgy összejárni a haverokkal. De ha mások a táncolós, partizós helyeket preferálják, miért is ne? Nincs olyan szabály, hogy muszáj részegre piálni és drogozni magad.

2013. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nevetséges ez a 19. századi "jajmileszhameglátnaksörrelakezeben" mentalitásod...
2013. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Jó pár év alatt eddig 2x találkoztam olyan sráccal, aki drogozott, de az is füvezett, ami már pár helyen legalizálva van, szóval szó-szó.

Én is szoktam hallgatni néha, hogy "az összes egyetemista elbulizza, meg eldrogozza az életét", persze, mert tv előtt ül a vénember vagy vénasszony, és nonstop diszkóbalesetekről hallani a hírekben, mit is gondolhatna, általánosít.


Szomorú, ez van, vannak ismerőseim ettől függetlenül, akik drogoznak, valahogy nem hat meg, akár kokain, aki fű, valahogy túlságosan sosem vonzott az egész téma. Az, hogy mit beszélnek rólam, hát őszintén szólva nem érdekel. Legalább miattam nem unatkoznak az emberek, szóval még segítettem is nekik, szerinte ez full pozitív. :)


Persze, jobb, ha nem látják, hogy én hogy bulizok, mert alkoholtól is ugyanúgy tudja magát offolni az ember, mintha drogozna, de mégis elfogadottabb, mint a kábszer. :)


Ne törődj mások véleményével, kivéve a szüleidével, velük beszéld meg mindenképpen, de az, hogy a szomszéd mit mond, vagy egy utcával arrébb az a szexi csaj (bár nem hiszem, hogy lenne ellene kifogása :) ) hát valahogy soha nem bírt meghatni, szerintem te is állj így a dolgokhoz.

2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog züllöttnek tartani téged, ha bulizni jársz. És gyanítom, hogy nem is ez az igazi okod az otthonülésre. Szerintem csak aszociális vagy.


31F

2013. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Girgoy ***** válasza:

Nagy különbség van buli és buli között!


Az én koromban pl. mindenhol az a rohadt techni nevezetű zaj volt. Elmentem a haverokkal egy ilyen helyre (nem volt azért zülödt vagy durva, szimpla zenés szórakozóhely volt), ahol azt a rohadt technot nyomatták ezer hangerővel. Ilyen szarra én nem fogok rángatózni. De még beszélgetni sem lehetett, hacsak nem ordítottunk egymás fülébe. Ittunk egyet, hogy valamit csináljunk (már nem emlékszem mit, de talán nem is piát, mivel szimplán csak szomjat akartunk oltani, mert meleg is volt), aztán megbeszéltük, hogy ilyen szarba többször nem megyünk, mert tök értelmetlen.


Egyszerűen szerintem vannak olyan emebrek, akik nem vonzódnak az értelmetlen önpusztító hülye bulik iránt és ez szerintem nemcsak hogy normális, de még egy teljesen pozitív dolog is. Mi a fenének menjen oda az emebr, ahol nem érzi jól magát?


De aztán már gimnázium vége felé vagy egyetemen néha-néha beültünk egy csendes kis csapszékbe vagy biliárd-klubba. Nem ittunk annyi piát, mert nem ez volt a lényeg. Egyszerűen csak szórakoztunk, józanul fogyasztottunk, játszottunk, megbeszéltük az élet nagy kérdéseit, még filozófiai kérdéseket is. :) Ez egész jó volt és nem is történt semmi rossz, jól éreztük magunkat.


Szerintem egyszerűen meg kell találni a megfelelő értelmes társaságot, jó haverokat és a megfelelő helyet. Nyugodtan össze lehet jönni valami szolídabb helyen jókat dumálni, szórakozni meg hasonlók. Az értelmetlen vackokba nem érdemes elmenni, csak azért, hogy az emebr elmenjen valahová. Szerintme néz ki 1-2 éetelmesebb emebrt az ismerőseid körül és beszéljetek meg valami olyan helyet, ahol mindenki jól érzi magát és nem csak erőltetett züllésbe megy át a dolog. Lehet jól is szórakozni haverokkal, és ezt a hiányérzetet csak az pótolja, ha tényleg jól szórakoztok a szó nemes értelmében. :)

2013. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Girgoy ***** válasza:
"techni nevezetű zaj" = úgy értem, techno. :)
2013. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hány éves vagy? én sem megyek! engem nem enged a pasim mert ő nem szeret bulizni
2013. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!