Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIÉRT VESZIK EGY KALAP ALÁ A...

MIÉRT VESZIK EGY KALAP ALÁ A KÉT RÉTEGET? Cigány paraszt!

Figyelt kérdés
Nem értem nagyon nem!az rendben van hogy van nagyon alja a cigányságban kik lopnak csalnak ölnek hazudnak verekednek élősködnek buták és egyéb rossz dolgokat tesznek DE vannak akik normálisak Pl:dolgoznak viselkednek okosak műveltek és alkalmazkodóak.Miért kell őket egy kalap alá venni? vegyük a parasztokat:ott is van néha elég mocskosak :ők is lopnak ölnek hazudnak nagyképűek és igénytelenek, De vannak akik dolgoznak normálisan viselkednek okosak műveltek. SOHA NEM FOGOM ELÍTÉLNI AZ ÖSSZES CIGÁNYT ÉS AZ ÖSSZES PARASZT EMBERT!NEM EGY KALAP ALÁ VESZEM ŐKET HANEM SZEMÉLYEKRE!mások miért nem tudják ezt megtenni?
2013. márc. 1. 13:42
1 2
 1/19 Andizsuzsi ***** válasza:

Kérdező!

A parasztok mind dolgoznak. Attól parasztok. Amúgy a társadalom minden rétegében vannak az általad felsorolt tulajdonságokkal, viselkedésekkel meberek.

2013. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
BOCS :Akkor elég jó helyen laksz és nem nézel tv-t se és semmi egyéb rengeteg paraszt ember nem dolgozik!
2013. márc. 1. 13:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Andizsuzsi eltévedtél: a kérdező roma, a parasztok pedig a nem roma magyarok
2013. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves nemáááá ! Teljesen mindegy milyen származású vagyok !általában parasztoknak hívják őket!ezért írtam én is így!
2013. márc. 1. 14:04
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 miután én rendszeres kapcsolatban vagyok romákkal ezért tudom, hogy szerintetek mi vagyunk a parasztok ... azon már régen túl vagyok, hogy ezen megsértődjek, ugyanis ez a megnevezés tőletek alapjában nem sértésből származik (nem mai keletű) ... viszont itt valószínűleg sokan nem tudják, és a válasza alapján úgy tűnik Andizsuzsi sem
2013. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kiegészítem: nekünk a paraszt a mezőgazdasággal foglalkozó embert jelenti, ebből következően a paraszt az dolgozik, ezért paraszt :)
2013. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Már annyi mindenünket ellopták a cigányok, had utáljam már őket.
2013. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát most tévedsz:)nálunk Zalában általában parasztoknak hívják a magyarokat és cigányoknak a roma származású embereket!és mind kettő rétegnél van jó és rossz
2013. márc. 1. 14:17
 9/19 A kérdező kommentje:
mi az a sok minden?amúgy biztos is hogy lopnak a romák de nem mindegyik vannak olyan roma ismerőseim akik nem és vannak paraszt vagy magyar ismerőseim is akik lopnak:)
2013. márc. 1. 14:18
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
#8 nálunk Zalában pedig magyarnak hívják a magyart, és akkor cigányoznak egy cigányt, ha rosszat követ el (bármit) ... merthogy szintén Zalából vagyok ... szóval tedd csak magadban helyre a dolgot, csak ti hívjátok a magyarokat parasztoknak, mi sosem hívjuk így magunkat ... ja, és a zalai roma helyzetről meg ne is próbálj pozitívan beszélni
2013. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!