Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hollywood Hírügynökség,...

Hollywood Hírügynökség, Szirmai Gergő vélemény?

Figyelt kérdés
filmkritika, kritika, Szirmai Gergely, Hoollywood NewsAgency

#kritika #filmkritika #Szirmai Gergely #Hoollywood NewsAgency
2013. okt. 3. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baromi jól, élvezhetően, és tényleges tartalommal csinálja, amit.

Olyan dolgokat emel ki egy fimből, hogy nekem fel sem tűnt, vagy bele sem gondoltam, csak így hogy ő mondja, és tényleg. Mostanában már én is kritikusabb szemmel nézem a filmeket.

Lehetne neki a tv-ben egy saját műsort csinálni, annyi biztos.

2013. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Én nem kedvelem, túl erőltetett a stílusa számomra az angol kötőszavakkal, a hadarással. A filmek sem tetszenek, amik neki igen.
2013. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindkettőtökkel egyetértek, illetve csak annyi nem igaz (szerintem), hogy nem jók azok, a filmek amiket kritizál. :D

Köszi a válaszokat, jöhetnek még!

2013. okt. 3. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igényes nemzetközi szinten is, és nem laposodott el, pedig már sokadik videónál tart. Én viccesnek tartom, először furának tűnt, de összességében szerintem nagyon szerethető és szerény. Néha a kritikáival nem értek egyet, de ő el is mondta valamelyik videójában, hogy ez is célja, hogy ne agyhalottként nézzünk filmeket, hanem saját véleményünk legyen, ami nem követi sem őt, sem a rendezők hóbortjait.
2013. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A meglátásai jók, szerintem az előadásmódján sokat javíthatna (nagyon erősen hadar, ami néha már annyira komoly, hogy szinte érződik, ahogy kimaradnak gondolatok).
2013. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én nagyon bírom:D

minden szerda és szombat este itt ülök a gép előtt,és várom az új részt:Djó humora van,tud beszélni normálisan,normális dolgokról,és még ért is ahhoz amit csinál:))


HH FOREVER

2013. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. A témái szuperek a stílusa király. Őt emiatt a hadarós kapkodós stílusa miatt kell szeretni. Nagyon mulatságos :)
2013. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon kedvelem és tisztelem is, hiszen nem adja el magát, egyedi és különleges + amit mindenki láthat/hallhat/szagolhat: vagyis jó meglátásai vannak, jó mondanivalója, értelmes, stb.

Magával ragadó


Én személy szerint erős érzelmeket táplálok iránta... személyesen sem kiábrándító!! :)

2013. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cdc22 válasza:
szerintem jó, csak mindennek elakarja mondani az értelmét még akorr is ha nincs.
2014. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom, szerintem nagyon jó a stílusa, tud vicces és komoly is lenni, és a műsor sem laposodik el. Nekem még abból se volt bajom, hogy a hadarását ne értettem volna. Az meg különösen tetszik, ahogy néha különféle stílusokban készíti el a részeket és új dolgokkal kísérletezik (bár ezek nem mindig aratnak sikereket a közönségében).
2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!