Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (MI A FRANCÉRT) vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(MI A FRANCÉRT) vagyok szerelmes Szirmai Gergőbe?!?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most úgy hangzott, mintha egy tizenhárom éves hello kitty rajongó írta volna. De nem.

Az a helyzet, hogy már jó ideje nézem a HH-t és egyszer csak úgy keltem fel, hogy más érzés volt bennem a videók nézése közben. Például nem arra figyeltem, hogy mit mond, hanem hogy hogyan néz...

És ez egyre jobban fokozódik. Őrülten vágyom rá, hogy minél jobban megismerjem, a metrón zötykölődve, vagy a négyeshatos morcos tömegében is Rá gondolok, hogy éppen mit csinál és a hasonló, jól ismert romantikus klisék...

Csakhogy ez komoly. És egyre inkább azzá válik. Egyre jobban elhatalmasodik rajtam ez az érzés.

Mit tegyek? Hogy fojtsam el, vagy hogy szerezzem meg (ennyi erővel azt is kérdezhetném, hogy jussak el a Holdra. Elvileg az sem lehetetlen...)

Kicsit szomorkás a hangulatom a videók nézése közben. :(


Köszönöm előre is!



2013. ápr. 10. 19:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
47%
Aha igen tényleg, és nem csak úgy hangzott hanem az is.
2013. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

válaszokat inkább szerkesztőségi tagoktól várok

vagy olyanoktól, akik tudják, mi fán terem.

2013. ápr. 10. 19:20
 3/37 anonim ***** válasza:
88%
"válaszokat inkább szerkesztőségi tagoktól várok " LOL
2013. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ki raktam a Gergő facebookjára, hogy jöjjön pár szerkesztőségi tag.
2013. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 hyatt ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "szerelem" inkább olyan mint amikor szerelmes voltam a Guns and Roses dobosába mert.. mert szerelems voltam a Guns and Roses dobosába. Úgy gondoltam ő lenne aki megért és szeret és megadná nekem ami kell. De igazából azt tudod, hogy Gergőt nem ismered - ahogyan én sem ismertem Mattet - és a valóságban lehet hogy semmi nem úgy lenne ahogy hinné az ember.


Mellesleg egy nagyon karizmatikus fickó, szellemes és tud improvizálni is. Nem egy beszari alak. Én is szeretem a kritikáit. :)

2013. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 MissYvonne ***** válasza:
Gondolom a karizmája,kisugárzása tetszett meg,amit nem is csodálok,haláli dumái vannak,és a személyisége is remek :D Hát az a problematika amúgy,hogy nem hajlandó válaszolni arra a kérdésre,hogy van-e barátnője,így ezt nem tudjuk,de attól még szerintem próbálkozhatsz,ha Bp.-n laksz,akkor több esélyed van,meg próbálj meg utalásokat találni,hogy hol találkozhatsz vele esetleg,és ismerkedhetsz meg vele jobban.Bár az is elég lényeges lenne,hogy korban valamennyire passzolj hozzá,és ne egy " tizenhárom éves hello kitty rajongó" legyél :D
2013. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

én Szirmán lakom az nem jó? :D


amúgy meg mindenképp keresd meg, kérdezz rá, hogy megismerne-e, ha nem akkor lezárhatod lelkileg is, hogy lehetetlent kérsz, de tényleg olyan vagy mint egy 13 éves :D szokjál le róla, ne nézz több videót... ennyi

2013. ápr. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
én pedig lassan a négyeshatosba leszek szerelmes :(
2013. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! :)


Igaz, ahogy olvasom a kérdést, egyre inkább kislányosnak tűnik, de szerintem csak a rajta érezhető rajongás teszi azzá. Mert bizony én ebben élek, ennyire hevesen és ennyire erősen érzem magamban, ilyen sokat gondolok Rá :)


Ha nem nézem a videókat, akkor sem lanyhul bennem a szerelem és úgy hiszem, hogy elég jól ismerem. Amennyire csak egy szerkesztőségi tag ismerheti,egy leheletnyivel jobban, mivel a plusz "női megérzések" is súgnak pár dolgot. Többek között azt is, hogy nincs barátnője. Kevés is az ideje, és valahogy úgy érzem rajta, hogy a HH indulásakor még volt, de aztán szakítottak (?)

De lehet, hogy csak az én képzelődésem.

Elég élénk a fantáziám :)

2013. ápr. 11. 18:52
 10/37 anonim válasza:
Abban igazad van, hogy valószínűleg nem fér bele neki egy barátnő, én is ezt gondoltam amit te, de tudd, hogy ez plátói szerelem :) Az ilyenek jönnek mennek és majd elmúlik. Próbáld a pozitív részét kiélvezni amíg tart, hogy milyen jó, hogy szerethetsz valakit. Még ha távolról is. Szimpi a srác, de azt nem tudhatod milyen vele élni :) Azt csak elképzelni tudod
2013. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!