Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Végleg bezárják a Vidámparkot?...

Végleg bezárják a Vidámparkot? Ez hogy fordulhatott elő?

Figyelt kérdés
Több mint száz éves múltja van, és most ebben a hatalmas kapitalista fejlődésben már ezt is negszűntetik? Senkit nem zavar hogy ez magyorország egyik olyan jellegzetessége amit évtizedek óta szinte mindenki ismer? Elbontják a több mint 100 éves hullámvasutaat is, vagy mi lesz vele? Hagyják mostantól szétrohadni, vagy lesz helyette egy szállada vagy egy bev kp...?

2013. okt. 10. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván azért szüntetik meg mert nem volt nyereséges.ÉS úgy tudom,hogy a területén bővítik a mellette lévő állatkertet.Nem tudom mi ebben a politika?
2013. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Te miről beszélsz? A Vidámpark kb olyan színvonalú volt, mint egy vidéki búcsúé, a belépő ára ellenben a csillagok között volt. Nézz megy egy külföldi vidámparkot, és ámulj. A műemlék játékok megmaradnak, a többi megy a roncstelepre, ahova valók. Remélem egyszer nyílik majd egy nagy, színvonalas vidámpark valahol a városban, magánberuházásként.
2013. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
A területet az állatkert kapja meg tudtommal és így pár játék megmarad.
2013. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyet értek a másodikkal.
2013. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vadkan01 ***** válasza:
92%
Nem tudom mit vártatok, én akik mondták, hogy sajnálják, megkérdeztem tőlük, hogy mikor voltak ott utoljára és mindegyik azt válaszolta, "nagyon régen", tehát ha nem mennek és nincs bevétel, akkor mi a francot nyafognak?
2013. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Lepukkadt országba, csóró embereknek vidámpark? Vicces nem? Nehogy egy veszteséges szemetet, ami jórészt "pesti embereknek" jelentett valamit, az egész nemzet tartsa fenn!Nem jóléti ország vagyunk!
2013. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

A Vidámparkba senki nem járt, ezért csődbe ment (rosszak is voltak a játékok, drága is volt a jegy). VEszteséges cégért nem kár.


A műemlék jellegű attrakciókat viszont megtartja az Állatkert, így nem kerül elbontásra a hullámvasút.

2013. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem a belepo egyaltalan nem volt draga , kb 4eFt-ert korlatlanul szorakozhattal ( sehol nincs a vilagon meg egy ilyen olcso belepo, usa-ban 100 dolcsi felett fizettem mindenert pl.) - de a szinvonal egyre gagyibb volt ,egyszruen nem tartottak lepest az igenyekkel. En az elmult 5 evben minden idenyben legalabb egyszer elvittem a csaladomat es ez idon belul is lehetett erezni a lefele tarto iranyt
2013. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megmarad a nagy fa hullámvasút, a szellenvasút stb? Nem bonják/lopják/rothasztják el?
2013. okt. 10. 19:46
 10/12 anonim válasza:
100%
Igen,meg a 100 eves korhinta. Gondolom ezeket az allatkerti belepovel (vagy bent megvasarolhato extra jeggyel) a tovabbiakban is igenybe lehet majd venni ,ugyanis a muemlek mivolta miatt az allagmegovasuk kotelezo ..
2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!