Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholtól miért fordulhatott...

Alkoholtól miért fordulhatott elő olyan, hogy amikor volt egy kis hányás akkor kis vér is volt benne?

Figyelt kérdés
Én arra tippelek, hogy nem ettem és ezért...Először fordult elő ilyen. Alkoholtól amúgy nagyon ritkán fordult elő hányás, de most történt egy olyan, hogy volt benne kis vér is. Miért vajon?
2012. dec. 31. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem az lehetett, legalábbis remélem...Én sem szoktam alkoholtol hányni, de volt már ilyen nekem is... szerintem paradicsom vagy valamit nem tud gyorsan lebontani a gyomrod az ebédből:) Nem hiszem, hogy gáz lenne ez...
2013. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!