Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapesti vidámparkot miért...

A budapesti vidámparkot miért szüntetik meg?

Figyelt kérdés

Megszüntetik.

De miért?

Éppen az elmúlt években fejlesztették jól fel,új modern extrém játékokat telepítettek,most meg megszüntetik?



2013. márc. 30. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Több okból is

1. Visszaadják a régen elvett területeket az állatkertnek.

2. elavult

3. drága a fenntartása

4. az embereket nem igazán érdekli

2013. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De állítólag valami újat akarnak építeni a csepel sziget környékére,és arra még várni kell viszont.

Addig meg vidámpark nélkül lesz budapest egy főváros?


Mi nagyon szerettünk oda járni,szerintem jó volt a városligeti nagyon.

2013. márc. 30. 18:31
 3/3 anonim válasza:

Szia több vidámparkba is voltam már a Budapestin kivül mindegyik eszméletlen jó volt nagy területen voltak csómó játékkal. Ami itt van Budapesten többi országhoz képest nagyon sokkat kéne fejlődnie. Bemegy az ember a budapesti vidámparkba és kb. 2-3 Óra allat körbe járja, kint voltam németországba 2 nap nem volt elég hogy körbe járjam.

2. érv. előző jó írja elavult nincs egy normális hullámvasut amira az ember izgalómal félelemmel ülne fel nagyon kicsi és nagyon drága 5000ft-ért és ráadásul van jópár dolog amiért pluszba fizetni kell még. stb. Egész nap sorolhatnám.

2013. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!