Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már?...

Nayal kérdése:

Veletek előfordult már? Elsősorban rockerek.

Figyelt kérdés
Múltkor mentem az utcán, és mivel otthon hagytam a fülesem, hangosan hallgattam a zenét (Rocker vagyok). Mire egy lány beszólt, hogy hogy mersz ilyet hallgatni meg, hogy lehet ilyet hallgatni? Ezt mégis mire véljem?

2013. okt. 11. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utcán hangosan zenét hallgatni elég udvariatlan dolog, így ha ezért szólna be, azt még érteném. Viszont az egyéni ízlésed kérdése, hogy mit hallgatsz, abba semmi joga nincsen belepofázni. Te sem foglalkozol azzal, hogy ő mit hallgat, akkor ő se tegyen megjegyzést, főleg, hogy a rock szerintem is az egyik legjobb műfaj :)
2013. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Te voltál az idióta, ne háborodj fel. Most semmiben sem különböztöl a tezsvírektől, akik a busz hátuljában ordíttatják a zenéjüket.

Te is azt csináltad.

2013. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Főleg rockzenét hallgatok, de eszembe nem jutna hangosan hallgatni, mert az egyik legnagyobb tahóságnak tartom. Én sem vagyok kíváncsi más zenéjére, másnak se kelljen az enyémet hallgatni.
2013. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért az utca meg a busz két külön dolog. Ne keverjük. A suli aulájában is szoktak zenét hallgatni páran, mármint egyszerre szól a Dögös Robi meg a GnR. :) Mellesleg nem azért hallgattam, hogy más érdeklődését felkeltsem vele hanem mert zenét akartam hallgatni. Ha otthon hagyom a fülest nem hallgathatok zenét? Miért? Állj elém, és mondd meg, hogy miért. Mellesleg elég furcsán gondolkodtok: A buszon én sem hallgatnék hangosan zenét mert percekig utazom a többi utassal egy zárt térben, kb 30 centire tőlük. Van aki beszélgetne van aki aludna mondjuk ha este megyek, és van aki szimplán nem akarja hallgatni a zenémet percekig. De az, hogy az utcán elmegyek valaki mellett, és néhány másodpercig hallgatja, és erre azt mondja, hogy tahóság az számomra felfoghatatlan. Mi az, hogy tahóság? Nevetséges. Megyek valahova könyörgöm, nem neki mutatom hozzá nem szólok, pár másodpercig vagyunk egy légtérben. Nem vagy rá kíváncsi, jó b**meg nem is neked játszom. Rám szóltak már egyszer ilyen miatt de a hülyegyerek azt se tudta hanyadik század van szal inkább ráhagytam. Egy szó mint száz ez nem tahóság, alanyi jogom ezt csinálni, ha zavar szólj de szerintem ha van egy kis eszed nem kösz utánam, és állsz le velem beszélgetni, hogy ugyan haver ez tahóság mert akkor tovább fogod hallani a zenét. Van erre más megoldás: hátra arc, lassítás, megállás ha tényleg annyira allergiás vagy rá a k*****nyádat. De ilyet, hogy nem hallgathatok zenét az utcán mert egyesek nem kíváncsiak rá. Jelents fel csendháborításírt meg zaklatásért: Bíró úr ez az ember zaklatott, és rámerőltette a zenéjét miközben elment mellettem az utcán! (...) Mikor történt az incidens? Hétfőn 9 óra 2 perc 40 másodperckor. Ís mikor ért véget? Hétfőn 9 óra 2 perc 47 másodperckor. Hmm ez meghaladja a 3 másodperces szabályt. Biztos benne, hogy a vádlottat nem hívták éppen mikor az incidens történt? Nem csak fel akarta venni a telefomt? Nem nem a füléhez tartotta, és szólt a zene! Rendben akkor a vádlott bűnös, és 8 óra közmunkára ítélem! Megyek hallgatok egy kis One directiont!
2013. okt. 12. 00:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked csak simán feltűnési viszketegséged van,mint a rockerek többségének.Szerintem nem tahóság a zenét utcán hallgatni,egyszerűen csak értelmetlen és tök visszataszító.
2013. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

¸¸Neked csak simán feltűnési viszketegséged van,mint a rockerek többségének."

MIÉRT KELL megint általánosítani?!

2013. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát sokan néznek hülyének, mert nem értik, hogy mi a jó ebben a stílusban. És gyökérségnek nevezik ezt a fajta zenét, de lesz@rom őket, mert azok a sablonos, hangszernélküli 3 mondatos zenék sem jobbak.
2013. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

" Neked csak simán feltűnési viszketegséged van,mint a rockerek többségének.Szerintem nem tahóság a zenét utcán hallgatni,egyszerűen csak értelmetlen és tök visszataszító."


1. Ne általánosíts. 2. Nem megmondtam, hogy azért csináltam mert zenét akartam hallgatni, de otthon hagytam a fülesem? Komolyan nem tudod értelmezni amit leírok? Mert akkor hagyd a francba a magyarázást...

2013. okt. 12. 13:59
 9/10 anonim válasza:
személy szerint én nem vagyok rocker(metalt hallgatok), de azzal nem értek egyet hogy tahóság lenne, mert már én is hallgattam zenét hangosan az utcán x szólt h légyszi halkabban vagy nem kéne(persze ezt normálisan) akkor abbahagyom és elfogadom a kérését, de amikor y a csöpögős nyálas zenéjét üvölteti és megkéred h hagyja abba az beleröhög a képedbe és még a hangot is feltekeri,na attól hányok! azért meg hogy az egyéni ízlésedet cikizzék, ahhoz semmi joguk..főleg ha csak mpig hallották a zenét....
2013. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze csak elsétáltam mellette a járdán rá se néztem meg semmi nemhogy hozzászóltam volna. Meg nem is volt hangos mert a telefonom hangszórója nem épp a legjobb ezért raktam a fülemhez, hogy halljam mert nem lehet annyira hallani.
2013. okt. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!