Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már Veletek, hogy...

Előfordult már Veletek, hogy közterületen jött rátok a hasmenés, és már esély sincs hazáig kibírni? Ha nem, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Velem múltkor előfordult...olyan hely nem volt a közelben épp ahova bemehettem volna, futottam a híd alá...
2012. dec. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenés nem de volt amikor pisilnem kellett de nagyon.

A közeli parkban bebújtam a bokrok közé és ott pisiltem.

2012. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mantis religiosa ***** válasza:
Hajjaj! Nem is egyszer. Hát ahol élek ott tudok eldugott helyeket, ahol megoldható, ha semmi egyéb( kocsma, pláza, nyilvános wc, stb.)megoldás nincs! De amire mindig ügyelek: PAPÍR MINDIG LEGYEN NÁLAM!! Ismeretlen környezetben meg improvizálni kell. Véső megoldás egyébként két parkoló autó között, úgy hogy a kerekeknél legyél és így oldalról nem látszik a kerekektől, hogy ott vagy. Ha szerencséd van mögötted lesz sövény, előre meg tudsz figyelni, hogy mi a pálya.
2012. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :) Elég ciki dolog ez, dehát nem tehet róla az ember...
2012. dec. 11. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő. Egyébként érdekes, ha hasmenésem van, azt is egészen sokáig vissza tudom tartani, kb annyira problémás, mintha pisilnem kellene.
2012. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mantis religiosa ***** válasza:
Kedves utolsó! Minden elismerésem a záróizmaidé, ha egy hasmenést vissza tudsz tartani hosszabb időn keresztül!
2012. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már, és nem lett jó vége... :D Elkaptam valami vírust, suliban voltam. Suliban csak 2 órát voltam, 3-szor mentem a wc-re a perem alá küldeni az anyagot, úgy jött belőlem. Hazakéredzkedtem, bejárós vagyok, imádkoztam, hogy ne útközben jöjjön rám. Isten meghallgatott, ülőhellyel ajándékozott meg, és nem jött rám az úton hasmenés. Leszálltam a buszmegállóban, és van ez a tudatalatti dolog, hogy "mindjárt otthon vagyok", és fogadjunk, hogy mindenkire rájön az wc-zési inger, ha a házhoz közel jár már... Legyen az kisdolog, nagydolog, mindegy. Bekanyarodtam az utcánkba, már zuborgott a gyomrom, és a hasmenés kész csapás: vagy sietsz, vagy a seg.ged szorítod össze, a kettő együtt nem megy. Én eljutottam arra a szintre, hogy már mindegy, hazasétálok... :D


Egyszer volt olyan is, az nem is olyan rég, hogy kocsival mentem, lakott területen kívül jártam, következő falu 5 km-re, és éreztem, hogy zuborog a gyomrom (sietősre vettem a figurát, 120 :D), első útba eső kocsmánál satufék, ki a kocsiból, és paraszt nem vagyok, kértem egy üdítőt (hogy fizető vendég lehessek és használhassam a budit :D), megkérdeztem, papír van-e a wc-n, majd mentem is engedni a nyomásnak. Amikor végeztem, a bent tartózkodó törzsvendégek hősként ünnepeltek :D.


Szóval 1-1 az állás a hasmenés és köztem, bravúrosan szépítettem :D.

2012. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :D
2012. dec. 12. 14:26
 8/8 PetraSimsFan válasza:
én egyszer befostam télen 4 évesen a budapesti europark parkolójába!:D ÉÉÉÉÉS az volt a vicces, hogy anyukámnak földig ért nekem a kabátja, tehát az overált és a nadrágot + a bugyit ki kellett dobni!:DDD
2012. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!