Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországot Te is megőrzöd...

Magyarországot Te is megőrzöd a szívemben, mint azt a lányt, akiről mindenki megmondta, hogy óvakodjak tőle, mert összetöri a szívem és tönkretesz?

Figyelt kérdés

Vanna olyan emberek, akik nem akarják észrevenni a hibáit, vagy azt hiszik a lányról, Magyarországról, hogy majd ő segít leküzdeni őket. De végül kiderül, hogy a lány, Ő mégiscsak az, ami, és sem jó szó, sem erőszak nem fogja megváltoztatni.


Lady Hungary! Randizni veled kellemes, együtt élni viszont rohadtul lehetetlen.

[link]



2013. okt. 12. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1 fizetésből élő családban nekem 19 évesen saját lovam volt, most 24 évesen saját tanyám és több lovam, azaz vélhetőleg több pénzt "dolgoztam" össze bármiféle háttér nélkül, mint mások egész életükben. Semmi bajom ezzel az országgal, és boldogan nézem, hogy mások munka helyett nyivákolnak, mert amíg nekik derogál dolgozni addig nekem terülj-terülj asztalkám van. Kezdtem mindezt azzal, hogy kimentem a határba és csipkebogyót, vagy cefrének valót gyűjtögettem, eladtam, aztán továbbfejlődtem. Semmi szaktudás nem kell, semmi kellemetlenség nem kell, akarni kell. Engem nem tett tönkre, kiismertem és megvertem a saját szabályai szerint:P Játszani tudni kell...
2013. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

No azért az a szaktudás csak összejött, legfeljebb nem a hagyományos módon... - de neked adok igazat, és további sok sikert kívánok.

Kicsit másképp, de hasonló a véleményem, ha már a hasonlatnál vagyunk, ez nem az a lány, akit nem lehet kiismerni és megszeretni. Lehet hogy kócos éppen, de vedd elő a fésűt... lehet, hogy durcás, vidítsd fel, lehet, hogy erkölcstelen, neveld erkölcsre, szóval foglalkozz vele. Ha nézed, nem fog változni.

Tehát én is jól elvagyok, ha bosszankodni támad kedvem, eljövök ide a fórumra, olvasom, ki mennyire siránkozik és terjeszt téveszméket (nem pont rád gondoltam, és ne mis erre a kategóriára).

2013. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én a kérdező pont a napokban gyűjtögettem kint a határban csipkebogyót és más növényeket, úgyhogy mi egy hullámhosszon vagyunk csak nekem nincs tanyám és lovaim.
2013. okt. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!