Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van a facebook-on egy ismerősü...

Van a facebook-on egy ismerősünk, akivel ezelőtt szinte minden nap tudtunk beszélgetni szinte akármiről, de újjabban szinte alíg reagál, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
ha kérdezzük nem mond semmi konkrétumot,sőt nem is válaszol,annyit mondott,ha bármi baja lesz azt közölni fogja.

2013. okt. 16. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy lehet ,hogy csak egy kis nyugalomra van szüksége,és majd fog jelentkezni?
2013. okt. 16. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a helyesírásod kezdte zavarni.


Jó, viccen kívül egyébként bármi oka lehet. Egyszerűen csak eltávolodtatok, úgy érzi, hogy már nem nagyon van közös téma, túl sokat beszélgettetek és kimerítettetek mindent. Vagy történt vele valami, ami miatt visszahúzódóbb (nekem is volt időszakom, amikor hanyagoltam a kapcsolataimat, a barátaimat). Esetleg van valami problémája veled, vagy a kapcsolatotokkal, csak nem meri elmondani, inkább menekül a helyzet elől.

2013. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most valaki mással beszélget el mindenről, de az is lehet, hogy csak rádöbbent, hogy rengeteg időt elvesz magától, ha facebook-ozik.

Hívd el élőben egy találkára, arra hátha igent mond.

2013. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokat tanul,csak nem akarja bevallani:D:D:D Amúgy igen, most ha nem vevő rá ,akkor egy kicsit hagyjad, nekem sincs kedvem mindig másokkal beszélni:)
2013. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!