Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez így Facebook-on?

Miért van ez így Facebook-on?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel nem vagyunk ismerősök Facebook-on. Viszont napi szinten váltunk üzenetet rajta. A problémá(nk)m a következő. Ha én osztok meg valamit nyilvánosan, vagy képet töltök fel nyilvánosan, akkor ő azt tudja lájkolni, hozzá tud szólni, és meg tudja osztani. Viszont ha ő oszt meg valamit nyilvánosan, akkor azt én csak megosztani tudom, se lájkolni, se hozzászólni nem tudok.

Ha valaki tudja, hogy ez miért van, írja meg légyszíves.


Előre is köszönöm.



2013. okt. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nála van úgy beállítva, hogy nem ismerősök nem szólhatnak hozzá a dolgaihoz.

Egyébkként a facebook egy szar. Az egyik legszarabb user interface, amit valaha láttam.

2013. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És ilyet a face-en hol lehet beállítani, hogy ki szólhat hozzá a megosztásaimhoz? Nem tudod véletlenül?
2013. okt. 17. 18:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos, odáig eljutottunk, hogy a "Követők" menüpontban lehet beállítani, hogy ki szólhat hozzá a nyilvános bejegyzéseinkhez. Viszont azt még mindig nem tudjuk, hogy lájkolni miért csak az egyikünk tudja a másik nyilvános megosztását. Ennek a beállítását még nem találtuk meg.


Ha valaki tudja, írjon nyugodtan. :)

2013. okt. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!