Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csúnya, ha egy nő iszik?

Csúnya, ha egy nő iszik?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha egy nő minden este megiszik egy üveg sört,hétvégén egy üveg bort?Baj, ha nem tud enélkül meglenni, s ha szóvá teszik neki, akkor inkább dugdossa a család elől?

2013. okt. 19. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Baj, mert ha nem tud nélküle meglenni, akkor alkoholista. Akkor is, ha csak egy üvegről van szó.
2013. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez már iszákosság és igen, csúnya nagyon ha egy nő iszik(de természetesen egy férfit sem tesz vonzóvá az alkoholizmus!)De talán egy nő még esendőbb, ha nem vigyáz a józanságára, méltóságára.Az élet minden területén meglesz a káros következménye az ivászatnak, hiába titkolja.Az emberen meglátszik az!A napi üveg sör, meg az üveg bor már igencsak sok.Ha nem tud magától leszokni róla, nagyon hasznos lenne belekezdeni egy terápiába, másképp csak rosszabb lesz.
2013. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Számomra a legvisszataszítóbb, ha egy nő iszákos.
2013. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt mondja jólesik neki. Többször volt már róla szó, mivel a család szerint se jó. Viszont azóta volt, hogy dugdosta, vagy megsértődött, ha mondtuk neki.

Szerintem se természetes, ha egy nőnek az az első dolga, amint hazaért a munkából, hogy bontja fel a piát, s úgy issza, mint a vizet.

Volt, hogy nem találta a bontót, s olyan ideges lett,azt hittem kivágja az ablakon a sört.

2013. okt. 19. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi ivással nincs semmi baj, viszont ez már alkoholizmus, méghozzá a zugivós típus. Tudom, miről beszélek, mert sajnos édesanyám is ebbe a típusú alkoholfogyasztóba tartozik. Az egy dolog, hogy "csúnya", viszont szenvedélybetegségről van szó. Segíteni kell neki, nem b*sztatni elsősorban.
2013. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy NŐ vagy FÉRFI!!!

Ha nem tud meglenni nélküle akkor ott tényleg gond van.

Én nő létemre (irtó hülyén hangzik, hogy magyarázkodom emiatt)

van hogy szoktam sört inni (minden mást főleg a töményet nagyon utálom)

és van hogy egy buli alkalmával akár 4-5 dobozzal is, DE csak úgy soha!

Egyedül sem, meg titokban sem, és egyáltalán nem hiányzik ha nincs itthon.

2013. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nemtől függetlenül csúnya, ha valaki alkoholista. Ráadásul még zugivó is.
2013. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
S tudnál tanácsot adni, hogy segítsünk neki? Nem piszáltuk, nem erről van szó. Viszont, hiába mondjuk, neki ez természetes. Ugyanúgy, mint 2 doboz cigaretta egy nap.Arról se tudtuk lebeszélni,pedig nagyon csúnyán köhög éjjel-nappal. Akármilyen segítséget mondunk neki,csak rázza a fejét, hogy neki ennyi a szórakozása. Hozzáteszem vannak gyerekei, unokái, akik szeretik,szóval nem ennek kellene örömet okoznia.
2013. okt. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!