Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

A.J.Lee kérdése:

Mi a véleményetek a rockerekről? Mért utáljátok olyan sokan? Elhiszitek, hogy sokkal híresebbek mint a diszkósok? .

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 06:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert állandóan szenvednek, legalábbis az én környezetemben lévők.
2013. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy utálnák olyan sokan.
2013. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sulis téma a dolog. Az életben konkrétan nem tök mindegy, ki milyen zenét hallgat? Háborúzni fegyverekkel kell, nem szájjal. Hagyjátok egymást békén, és vegyetek fejhallgatót. Mindenki meg lesz egymás mellett a padon. :)
2013. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,a tini kor lázadó egyénei... bár az én koromba,mindenki megvolt békélve mit hallgat a másik.Sőt még érdeklődés terén is összehozta az embereket,nem ismerted a másikat középsuliban kimentél rágyújtani közbe ment a walkman "hét te mit hallgatsz,haver?" és tök jó indulatú volt + akkor még nem volt ennyire élvezhetetlen a Zene,mint ma...electrós-gliccses igénytelen zaj mint ma.
2013. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom a rockereket, én is szeretem a rockzenét.
2013. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Mert büdősek igénytelenek pattanásosak zsíros a hajuk... fujjj
2013. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

". bár az én koromba,mindenki megvolt békélve mit hallgat a másik."


"akkor még nem volt ennyire élvezhetetlen a Zene,mint ma...electrós-gliccses igénytelen zaj mint ma."


Te most ezzel akkora öngólt rúgtál magadnak mint a ház :D

2013. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Én ezt most nem értem...Csak a rockerek lehetnek pattanásosak?És honnan veszed hogy azok?Láttad már az összeset???

Sokan pl. nem öltözködnek rockeresen,ápoltak(a rockerek is azok,egy-kettő kivételével) és rock zenét hallgatnak...

A kérdésre válaszolva pedig azért utalják sokan a rockereket mert hülyék...az emberek már csak ilyenek...

2013. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

"Mert büdősek igénytelenek pattanásosak zsíros a hajuk... fujjj"


Minden zenei stílusban megtalálhatók ezek akiket említettél.

Képzeld én is rocker vagyok és naponta 2 tisztálkodom(nem vagyok büdös),pattanásaim vannak mert nekem zsírosabb a bőröm egyszóval:pubertás.

Ezt meg nem fogod elhinni: RÖVID HAJAM VAN AMI NEM ZSÍROS ÉS MINDEN ZENEI MŰFAJT MEGHALLGATOK (kivéve a tuc tuc-ot)!!!


Hogy a kérdésre válaszoljak:

Azért utálják őket mert buták, követik a tömeget,nincs egyéniségük.

2013. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék én nem normàl emberekre mondtam h büdös ápolatlan, stb... én is vwn amit meghallgatok, sőt szeretek. De én a bakancsos igénytelenekre gondoltam. És onban veszem hogy sulis koromból csak ilyen rocketek rémlenek.
2013. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!