Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rockerekrő...

A.J.Lee kérdése:

Mi a véleményetek a rockerekről? Mért utáljátok olyan sokan? Elhiszitek, hogy sokkal híresebbek mint a diszkósok? .

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 06:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
hülye csicska,semmi baj a Rockerekkel...sem mással...sőt a rohadt electrós-dubstepes drogos kis nyikhaj patkányok inkább igénytelenek,mint ma bárki,még attol is aki nem hallgat zenét.szóval fogd be a pofád
2013. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt a francos mindenét!

Rühellem ezt az általánosítást. A rockerek (igen, a bakancsosok) között is előfordul az igénytelenség, ugyanúgy, mint a diszkópatkányok vagy a komolyzenét kedvelő emberek között. Azért, mert régen valami idióta elkezdte ezt terjeszteni, nem kell elhinni....


Egy rocker.

2013. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki hogy CSAK a rockerek igénytelenek, de róluk lett feltéve ez a kérdés én pedig válaszoltam. Akinek nem inge ne vegye magára.
2013. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Nem mondta senki hogy CSAK a rockerek igénytelenek..."

Ez most megint úgy hangzik,minden rocker igénytelen.

Oda kellet volna írnod,hogy tisztelet a kivételnek. :D

2013. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rockzenét, a rockerekkel sincs semmi bajom, annak idején (jaj, kis tinikoromban:D) én is annak vallottam magam. A külső jegyeket elhagytam, de ha megszólal 1-1 jó kis rockszám, nehezen állom meg, hogy ne kezdjem el a zenével együtt dúdolni.

A diszkót a mai napig nem szeretem, diszkóba egyszer voltam, de megbántam.

Pedig lehet hogy a megjelenésem alapján inkább az utóbbi csoportba sorolnának, mint a rockrajongók közé.

2013. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
a diszkó inkább orgia, bár annak elég gyenge -.-
2013. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

”sulis koromból"

10-es,elég szégyen hogy ennyire helytelenül írsz,főleg ha már nem is vagy sulis...Úgy hogy inkább tanulj meg helyesen írni és aztán általánosits a sulis rockereid alapján...

2013. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na akkor...Tisztázzunk valamit..A rockerek normálisak ellentétben azokkal akik most ideírtak (tisztelet a kivételnek) olyanokat,hogy:"büdösek,pattanásosak..stb." Minden ember szokott pattanásos lenni nem csak ők..Épp erre voltam kíváncsi..! Annyira szánalmas...A legendák forognak a sírban:o
2013. okt. 25. 06:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de mi is a kifogásolni valód a mondatommal? 12 évig végig kitűnő voltam nyelvtanból, nem hiszem hogy most te fogsz megtanítani, főleg hogy már most tudom :D
2013. okt. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szeretjük a rockereket.
2020. máj. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!