Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha azt mondom, egy neohippi...

Ha azt mondom, egy neohippi közösség, egy kisebb kolónia megnyitja kapuit jővő decemberben, ti jönnétek?

Figyelt kérdés

kiváncsi vagyok hány embert vonza ez életmód

egyébként itt magyarországon történne a dolog, messzi messzi vidéen egy nagyon szép tájjdal :)


2013. okt. 23. 15:15
 1/1 anonim válasza:
Ez még sajnos kevés információ a válaszhoz. Sokáig kerestem az ideális és működő önfenntartó közösséget, míg végül a magamét kezdtem el szervezni. Sok minden kell egy ilyen dologhoz, mert a fellángolás hamar kialszik, a világi életben eltanult, áthozott viselkedési normák pedig szétzilálják a közösségeket, ha egyáltalán létrejön. Nem kis falat működőképessé tenni egy ilyen dolgot. Sok éve dolgozok az ügyön. A hippiközösségeknél a szétesettség, pénzhiány, erkölcsi, gondolkodásbeli különbségek és az élősködő típusú emberek befogadása okozza a gondot. Keress meg minket, ha van kedved: [link]
2013. okt. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!