Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki úgy...

Kismutyesz_ kérdése:

Van itt olyan ember aki úgy élte meg a középiskolás éveit, hogy nem tudott beilleszkedni a 4-5 év alatt?

Figyelt kérdés
Aki abban a cipőben járt, mint most én azzal a személlyel szívesen elbeszélgetnék privátban, hogy hogyan vészelte át ezeket az éveket. De a kérdés alá is szívesen várok válaszokat.

2013. okt. 7. 00:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem sikerült.

nincs kedvem beszélni róla...életem 3. legrosszabb időszaka volt.

2013. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem sikerült 5 évig, maga volt a pokol.
2013. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Oké, azért köszi a választ. :)
2013. okt. 7. 00:37
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es neked miért nem sikerült? Senki nem volt a suliban akivel tudtál volna beszélgetni? Hogyan zajlottak a napjaid, és hogyan sikerült kibirni?
2013. okt. 7. 00:38
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
De volt néhány 1-2 ember, de csak azért mert hasonlóak voltak mint én. Úgy zajlott egy napom, hogy ha nem volt közös órám az illetővel, akkor magamba ültem az órán és nem beszéltem senkivel. Később ez fellazult, de akkor se volt az igazi. Úgy bírtam ki, hogy volt más osztályból haverom, akikkel el voltam a szünetben. Vagy vittem telefont, azt nyomkodtam, ilyesmik, leszartam a többieket ahogy ők is engem.
2013. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem igazán vannak barátaim. Van 2 haverom egy másik osztályban, ők a suli másik végében vannak. És ez az egész iskola teli van idiótákkal.
2013. okt. 7. 00:45
 7/27 anonim válasza:
100%
jelen. 4 év alatt nem ment. Én vidékről jöttem egy nagyobb városi iskolába. Had ne soroljam a különbségeket. Hihetetlen ahogy abbana városban mindenki viselkedett... És viselkedik. Nekem volt egy lánytársaságom, akikkel a többieket sose értettük és nem is akartuk. A napot meg túléltük úgy, hogy ne hányjunk a r%bancoktól meg a páwáktól. Ha ők nem lettek volna, nem tudom mi lett volna velem...
2013. okt. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen társaságba nem tudok beilleszkedni, mindig kilógok közülök, más vagyok és buta. A szakisolában sem volt ez másképp, engem lehetett mindig piszkálni én nem tudtam a legtöbb emberrel beszélgetni, csak 3 emberrel voltam jóban. Ha bármelyikük is hiányzott, már kellemetlenebbül éreztem magam, kivel fogok így egész nap beszélgetni. Most esti iskolába járok, nincs másképp itt sem. Kevesen járnak be minden órára így néhány ember között felszabadultabb vagyok egy fokkal, de soha sem leszek az a nyílt, könnyen barátkozó személyiség aki lenni szeretnék. Jelenleg egy olyan ember sincs akit barátnak nevezhetnék, ez az egyedüllét jellemző az egész életemre.
2013. okt. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én úgy általában az egész iskolás korszakomat így húztam le. Néhány ember volt általánosban és középsuliban, akivel beszélő viszonyban voltam, és jó viszonyban, de sajnos, mégis kilógtam: csendes és zárkózott ember voltam, nem menőztem, nem használtam a szleng szavakat, nem voltak haverjaim, akikkel együtt jártam volna ide-oda sulin kívül. Általánosban előszeretettel gúnyoltak, középsuliban szerencsére már nem igazán, bár, hülyék voltak ott is.

Én örülök, hogy az iskolás éveimnek vége, és már dolgozom, bár, azért nem tagadom, voltak kellemes pillanatok a sulikban is.

Ma sem vagyok túl társasági ember, nem szeretek középpontban lenni, barátom, ismerősöm kevés van. De nekem így is jó.

2013. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én se.

Illetve elvoltam én magamnak, volt úgy kb 2 lány, akikkel jóban voltam, , de ennyi.

Annyira különböztünk, hogy az hihetetlen. És ezt nem csak azért mondom, mert sokkal többre tartottam magam, csak nekem tényleg nem a szexről és a részegségről szóltak a hétvégéim. Sokat hallgatam ezt az osztálytársaimtól, ki ol mikor kivel/kikkel dugott, és őszintén szólva, én nem is akartam ehhez a társasághoz tartozni...

2013. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!