Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy 13 éves...

Szerintetek ha egy 13 éves Twist-et és Rock and Roll-t táncol az "ciki"? 13/L

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és rászoktam a twistre és a rockira és nem érdekel, hogy mit mond a statisztika meg a körömben élő "menő" gyerekek mert a ROCKI ÉS A TWIST A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. okt. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék úgy táncolni sehol. De ha neked az tetszik, semmi gond nincs vele, én is szoktam régi zenéket hallgatni, és magasról leszarom hogy ki mit gondol róla :D
2013. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Király vagy! Húúú! :D
2013. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én mindent szeretek ami régi. a régi volt a zene ami most megy az semmi
2013. okt. 27. 18:53
 4/9 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki ;) szard le mindenki véleményét nem vagy vele egyedül !!! hidd el vannak még olyanok mint te csak ők nem merik felvállalni mert cikinek talaljak ...CSINÀLD AZT AMIT JÓNAK LÀTSZ....HA TE EZEKET SZERETED AKKOR HALLGASD,CSINALD ES SZARD LE HOGY KI MIT GONDOL...:3
2013. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nem ciki.
2013. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2013. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Userr666 válasza:
Végre egy normális lány! :D
2013. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom miért lenne ciki. csak mostanság a fiatalok azt hallgatják ami "menő".
2013. okt. 29. 15:36
 9/9 anonim válasza:

10 év múlva egy bulin te leszel a király, mert zenére tudsz táncolni nem csak "lötyögni" mint a mai söpredék... Tisztelet a kivételnek. Amúgy a rock'n roller nagyon jó, és örökzöld ;) Hajrá Kislány! :)

27f

2013. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!