Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha egy fiatal lány nem...

Ciki ha egy fiatal lány nem táncol a lagziban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen! Egy fiatal lány ne a sarokba üljön, ha azt teszi akkor baj van...
2011. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyszer voltam lagziban,mikor mondták h táncoljak,közöltem h nemszeretnék,erre elkezdtek velem erőszakoskodni...nekem erre semmi szükségem...20 vagyok és gyűlölök táncolni...így inkább nem is megyek lagziba...amúgy is taszítanak az ilyen társaságok...ciki nemciki ez van...csak azért nem fogok táncolni,mert ciki ha nem...
2011. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
engem is taszít a dolog :(
2011. ápr. 23. 21:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és velem is ez a helyzet. Egyszerűen irritál az a fajta zene amire a részeg nagybácsik és vidéki rokonok táncolnak. Eddig két lagziban voltam de szerencsére mindkettőben volt olyan ember, akinek ugyanez volt a véleménye szóval legalább nem egyedül ültem a sarokban:)
2011. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mit tegyek? velem egy véleményen ott nemigen lesz senki, rosszul fogom érezni magam
2011. ápr. 23. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

hű én is de utálok táncolni :D

de ha már lagziban vagy , van ott megoldás igyál meg pár pohár pezsgőt és máris nem fog zavarni hogy mások mit gondolnak arról ha ott ülsz a sarokban mint én szoktam xD

2011. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vigyél egy jó könyvet, újságot, keresztrejtvényt, és máris nem kell őket bámulni. Ha te nem rájuk figyelsz, nem veszed észre, ha ők bámulnak téged. :D
2011. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ne már, hát illik ilyet :))))))
2011. ápr. 24. 00:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy magassarkú cipøt, ami rengeteg kifogásra ad okot:

1-ebben nem tudok táncolni

2-az új cipø feltörte a sarkam, járni is alig bírok

3-az átkozott magassarkú miatt az imént megbotlottam, kificamodott a bokám, nem tudok ráállni

és így tovább...

2011. ápr. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a ciki, amire ott táncolnak.
2011. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!