Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az interneten viszonylag...

Az interneten viszonylag ismert személy vagyok (6000 ember követ), és úgy érzem ez kihat az egész életemre. Sokszor úgy érzem, hogy sokan felsőbbrendűként kezelnek engem. Ez helyénvaló?

Figyelt kérdés
Már mindenki megtalálta a YouTube csatornámat, és azóta máshogy állnak hozzám. Nem kifejezetten rosszul, csak furcsa érzés "ismertnek lenni".

2013. okt. 28. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem ismerlek, ritkán használom a YouTube-ot, és ha volna is olyan ismerősöm, akit 6000 ember úgymond "követ", hát az sem érdekelne. És még rengetegen vannak hozzám hasonlóan. Szóval rá se ránts, ugyanis az égvilágon semmi jelentősége sincs annak, hogy hányan követnek, hányan ismerik vagy nézik a netes feltöltéseidet.

Amit pedig most írni fogok, az egy kissé sértőn fog hangzani, de ne sértésnek tekintsd, mert nem annak szánom. A híres emberek kétharmada egy nagy nímand. X-faktor Akárkicsodácska, ValóVilág XY, Netceleb WZ és a társaik egy fikarcnyit sem jobb, szebb, okosabb vagy értékesebb emberek, mint Gipsz Jakab a szomszéd utcából.

Arról nem is szólva, hogy az ember ismertsége csak egy adott társadalmi rétegre vonatkozik. Furcsa és egy kissé sajnálatos módon még a joggal világhírű embereket, pl. Stephen Hawkingot sem ismeri MINDENKI, csak a társadalomnak egy bizonyos része, amely lehet kisebb vagy nagyobb számú.

2013. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, azért is tettem idézőjelbe az ismertséget :D csak akkor éreztem magam furcsán, amikor egy nap többen is kérdezték az egész iskolában, hogy én vagyok-e az a youtubeon...
2013. okt. 28. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Linkelj egyet a YouTube-ról, kíváncsivá tettél.
2013. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SzilKa ***** válasza:
Én pl közel sem vagyok még ismert ember, de a szakmámból adódóan már most is sokan alig mernek felhívni, vagy emailt, üzenetet írni, szinte minden levél úgy kezdődik, hogy elnézéstbocshogyzavarlak, illetve csodálkoznak, hogy válaszolok is, ami nekem nagyon furcsa. Egyáltalán nem helyénvaló, ha felsőbbrendűként kezelnek, szerintem. Gondolom az ilyesmi abból adódik, hogy sok kollega visszaél az ismertségével és felsőbbrendűnek is érzi magát.
2013. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz, vagy dicsekedsz? Ez a népszerűség átka :-)
2013. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

SzilKa, mit dolgozol?

Kérdező, mi a youtube csatornád?

Úgy utálom amikor kíváncsivá tesznek és hoppon maradok :D

2013. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SzilKa ***** válasza:
6-os, tetováló vagyok :)
2013. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"többen is kérdezték az egész iskolában"

:D


Az iskolában egész más értékrend alapján ítélnek meg valakit. Ott még egész más a menő, mint a való életben. Persze később is sokan lesznek, akik megrekednek ezen a szinten, de ne legyenek illúzióid: nem vagy felsőbbrendű.

2013. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:
Alapíts gyorsan egyházat. Hátha neked is bejön, mint Hémeth Sándornak a HitGyüli... :-D
2013. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem, pont az, hogy én nem érzem magam felsőbbrendűnek, mindenki egyenértékű :D

http://www.youtube.com/vel**enykife**o0218

Egy-két betűt cenzúráztam, a többit kísérletezzétek ki :D

2013. okt. 28. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!