Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg, ha régi...

Hogyan változzak meg, ha régi sérelmeim miatt állandó gyűlöletet érzek általam ismert néhány személy iránt?

Figyelt kérdés
Soha életembe nem bocsátottam meg annak akire haragszom. Hiába javasolják, hogy legyek megbocsátó mert az egy erény de képtelen vagyok rá.
2012. márc. 11. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én általában megbocsájtok,de nem felejtek.

de vannak speciális esetek, amikor alapból ellenszenves valaki és még rá is tesz egy lapáttal.. na ilyenkor van az, hogy beszélek vele, mert mondjuk muszáj, mert nem tudom elkerülni, sőt előfordul, hogy bizonyos okok miatt még kedvesnek is kell vele lennem, de egyszerűen nem tudok neki megbocsájtani.

Szóval,szerintem, ha nem mindenkivel vagy így,csak néhány emberkével,akkor az még normális.

2012. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!