Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lehet egy vándorcirkusz...

Milyen lehet egy vándorcirkuszos élete?

Figyelt kérdés
szinte minden évben felbukkan egy vándorcirkusz a városunkban. belegondoltatok kicsit milyen is lehet egy ott dolgozó élete? állalndóan menni csinálni, sosincs sehol otthol, vagyis hát végülis mindig, de értitek... nem lehetnek barátai az állandó utazás miatt, és figyelni annyi sok dologra amik gondolom hogy felkészülések, rendben tartani az állatokat stb.stb.. a gyerekeket sem tudom ők sem járnak iskolába? mert ugye emellett az sem lehetséges. lehet fene sok pénzük de ilyen élet árán?...
2009. nov. 14. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátaik azok akikkkel fellépnek. Sok pénze csak max. az igazgatónak van, az artistáknak, sátorépítőknek, állatgondozóknak azért annyira nincs sok.


Én egyszer próbáltam velük (nem írom le melyik utazócirkusz, de Magyarországon az egyik legnagyobbb) beszélgetni még műsor előtt és nagyon bunkóak voltak, szóval meglátszik hogy iskolába nem járnak...


De ez is egy olyan szakma szerintem ami kívülről szép és varázslatos, de amikor épp nincs előadás akkor keményen edzenek, dolgoznak a produkciókon!

2009. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szó "jó" értelmében vett cigányélet.
2009. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!