Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy 7. -es osztaly...

Hogy lehet egy 7. -es osztaly ilyen?

Figyelt kérdés
Ha a lanyok oltoznek be nyitnak be jonek vegig nezik ahogy oltozunk a seggunket utik ha kivagot felso van rajtunk akor neha lehuzak rolunk h meg tobbet lasanak hulyesegekel piszkalnak minket folyton a szex tema van naluk meg h mi jo lene ha xy emberel ezt meg ezt csinalnak . Most normalis ez? Mashol is vanak ilyenen fiuk vagy csak a mi osztalyunk ilyen pusztulat? Elore is koszi a valaszokat :)

2013. okt. 31. 18:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok xD
2013. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol ilyenek, max annyi a különbség, hogy máshol diszkrétebbek. A sok kis p*csös most érzi át, hogy milyen mikor a pálcikából virsli lesz. Ehhez még hozzá párosul a puszta hülyeség, tanulatlanság, idiotizmus és tudatlanság.
2013. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi neha azert csinalnak durvabb dolgokat is de mind1
2013. okt. 31. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden hetedikesnek ilyen a helyesírása?

Gyermekeinké a jövő, mi? Hát asszem beszoptuk.

2013. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó, a tiedben is van vesszőhiba. Egyébként annak idején nálunk is ilyen volt, a fiúk sokszor fogdosták a lányokat, néha "véletlenül" benyitottak az öltözőbe. Emlékszem, az egyik tanárnő azt mondta, hogy azok a lányok tetszenek nekik igazán, akiket nem fogdosnak, de szerintem ezt csak úgy mondta, hogy valami erkölcsös dolgot mondjon a témáról. :)
2013. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És persze nagybetűvel kezdem a mondatot, csak elnyomtam...
2013. nov. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Atyafasza...nalunk nem ilyen a 7.osztaly:D a fiuk csak beszologatnak azt ennyi:D
2013. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat nalunk nem veletn nyitnak be hanem diret . 7# jo nektek
2013. nov. 2. 15:53
 9/11 anonim válasza:
nálunk is így van ;)
2013. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jejzusisten:D én is hetedikes vagyok,de nálunk egyáltalán nem ilyenek a fiúk. Jó mindegyik paraszt,de nem ennyire... Csak kicsit piszkálnak minket, meg húzzák az agyunkat. Nem szívesen lennék a helyedbe :|
2013. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!