Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan szórakozóhely, ahol kicsit komolyabbak is jól érzik magukat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek bulizni, táncolni, de a legutóbbi buli kicsapta a biztosítékot. Barátnőmmel ketten voltunk, ő megtetszett egy srácnak, aki felkérte táncolni, közben a haverja felkért engem is. Nyilvánvaló volt, hogy csak azért, hogy ne ácsorogjak egyedül, amíg a barátnőmék táncolnak. Eddig oké is lenne, korrekt, csakhogy a partnerem 15 másodpercen belül meg akart csókolni. Persze eltoltam magamtól, többször is, mivel újra próbálkozott, de nem értette, mi bajom van. Meg is kérdezte: "Egy csók nem fér bele?"

Hát nálam nem. El is ment a kedvem a bulizástól, úgyhogy inkább hazajöttem.

Viszont tulajdonképpen igaza van a srácnak, ma a legtöbb helyen a szórakozás egyenlő a kavarással. Nem tudok olyan helyet, ahol nem így van. Hátha ti tudtok :)

21/L


2009. nov. 16. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok sajnos, de azért leírom, hogy egyetértek veled. nekem is hasonló tapasztalataim vannak sajnos. Pedig nem öltöztem útszélinek sem, és nem is viselkedtem úgy. De biztos van ilyen hely! Én is várom a válaszokat:)
2009. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én is mindíg kifogom ezeket a "vadmarhákat" -.-"

ha nálam próbálkozik egy ilyennel akkor elsőre eltolom ha még mindig nyomul otthagyom a pic*ába :D

2009. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, csakhogy egy idő után elég fárasztó a dolog. Egy megoldás lenne, a házibuli, csakhogy rengeteg meló van vele, több ember kell hozzá, ráadásul az alsó-felső szomszéd tuti sikítana, hogy hagyjuk abba. Ezért kellene valami jobb hely, igény van rá, biztos van itt olyan, aki ismer ilyet, az írjon legyen kedves!
2009. nov. 17. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig fogsz hülyékkel találkozni. Én Sohoban voltam legutóbb és aránylag értelmes emberek járnak oda!
2009. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!